Wpis z mikrobloga

  • 271
Ups, Zapomniałem o Waszym małym święcie #rozowepaski i trochę późno na prezent ale...
Wszystkiego co pyszne dobre i wspaniałe, nie zapominajcie, że bez Was świat byłby strasznie szarym miejscem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ode mnie małe #rozdajo świecącej koniczynki ma szczęście w formie breloka, do paczki którą wysłe dorzucę też małą niespodziankę ;)
W losowaniu biorą udział wszyscy, choć miło by było gdyby trafiła ona w ręce kobiety :p

Ale żeby było też coś bezpośrednio dla #rozowepaski - wybiorę wśród komentujących 5-6 różowych które dostaną ode prawdziwy a nie podrabiane różowe no i będą mogły sobie wybrać dokładnie to co chce ze sklepumnie kupon do mojego sklepu o wartości 10 zł.
bkwas - Ups, Zapomniałem o Waszym małym święcie #rozowepaski i trochę późno na prezen...

źródło: comment_3UhfdJhuXH819MPaotIKwKDMm7eKL2c0.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@bkwas jak już patrzę, to większość rzeczy mi się podoba i w przyszłym miesiącu chyba sobie zrobię jakieś zamówienie ;> widzę, że jest kilka rzeczy z motywem sowy, będzie też w przyszłości z motywem wilka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@paulinnaa ja mam świadomość że na stronie większość rzeczy jest niedostępna ale zwyczajnie nie spodziewałem się takiego popytu i nie wyrabiam trochę :D

Ale: planuje całą serię zwierzęcą powoli zbieram półprodukty do tego, na pewno będą koty ptaki, lis, wilk, trzy motywy sowie, no i może uda mi się zrobić porządnego gekona/jaszczurkę.
Ale to na pewno nie w przeciągu miesiąca bo powoli szykuję się na Pyrkon
  • Odpowiedz
@bkwas a się dziwisz? Inne stronki z takimi rzeczami biorą więcej kasy za to a u Ciebie jest mega tanio no i wykonanie też super. Więc zakupy u Ciebie juz mam zaplanowane hah
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@paulinnaa wiesz co ale muszę trochę pohamować twój entuzjazm - u mnie będą podwyżki ;(
Na pewno nie jakieś drastyczne część rzeczy zostanie w takiej samej cenie, ale inne muszę podwyższyć - niestety ale podatek mnie trochę zabija, a w perspektywie dłuższego czasu nie będę ukrywać trochę mnie to przeraża bo nie planuję upadłości xD

Ale jest też druga strona medalu, będę robić też masę promocji zniżki procentowe dodatkowe kupony wysyłki gratis
  • Odpowiedz
@bkwas no tak, ja zdaję sobie z tego sprawę :D po prostu chodziło mi o to, że aktualnie są takie ceny. Wiadomo, że jak się biznes rozkręca, to ceny się podnosi :p bo zakładam, że np coś z 25 zł nie skoczy nagle do 160 zl
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Szarlotka55 parę dni - najpierw zalewam jedną część, później drugą, końcowe polerowanie i koniec - wszystko rozłożone mocno w czasie, bo żywica musi odpowiednio stężeć
  • Odpowiedz