Wpis z mikrobloga

@wodzu_91: dasz radę, jak dostałem x'a to się zaparłem żeby ogarnąć strzelanie w fpsach, bo uznaje głównie grę na multi poza paroma wyjątkami i kwestia 10 gierek, żeby się wczuć. Trzeba tylko pamiętać żeby zacząć od małej czułości co jakiś czas zwiększajac w górę. Kupiłem takie gumowe nakładki które zwiększają precyzję i gra się miodnie. Aktualnie mecze bf'a 5, forzę i czasami PUBG, ale jest trochę drewniany i APEX chyba zajmie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w11cked: znaczy gram w FPS, głównie CoD (AW, Gohsts), grałem też w Battlefielda I, no i w Gearsy. Na konsoli najlepiej mi się gra w wyścigi i platformówki typu LEGO xD
@el_rupert: FH4 jest spoko, 7 ścierwo na PC, na xboxie nie wiem. Na padzie da się nieźle w nie pograć, w 7 i w 4 musisz spędzić z pół godziny żeby kierownicę ustawić (są generalnie chyba z myślą o padzie zrobione), a i tak będzie #!$%@? chodziła niż w Asetto Corsa czy iRacing.
@w11cked: Strzelanie na padzie jest łatwiutkie. Wiadomo, wspomagacze. Ale przyjemnie się gra. Pamiętam mój pierwszy raz na padzie - X360 i Left 4 Dead. 5 minut i opanowane :D Wbrew pozorom strzelanie na padzie nie jest trudne.