Wpis z mikrobloga

16 lat z jednym kształtem myszki ... od mx 500 przez (chyba najgorszą) G7 do g500s ... chyba z 5-6 tych myszy miałem.
Dzisiaj padł scroll w G500S zakupionej w 2013.
Niestety logitech nie produkuje już tej serii więc pora na coś nowego ...
G502 PROTEUS SPECTRUM ktoś z mirków miał/ma ? jak wrażenia.

Swoją drogą za pierwszego MX500 płaciłem w 2003 prawie 500 zł ... kupa hajsu wtedy, jeszcze dla 16 latka .. :)
#csgo #pcmasterrace
omgoogle - 16 lat z jednym kształtem myszki ... od mx 500 przez (chyba najgorszą) G7 ...

źródło: comment_B3R2NJyyypJeS8mKhOZwpOhilsPWfeGJ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@omgoogle: MX518 właśnie wrócił do sprzedaży. Ten sam kształt.

Wychowałem się na nim, później rok Zowie, a teraz Logitech, ale bez kabla.

I do kabla już nigdy nie wrócę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@omgoogle: Miałem w tamtym okresie dwie 500 i jedna 518 i na 100% jakby kosztowały za sztukę 500 zł bym ich nie miał :) cena była w okolicach 200 zł no max 250. Potem przez wiele lat szukałem dobrze sprofilowanej myszy co by zastąpiła zepsutą w 2008 mx518 i wiesz co? dopiero G502 mi spasowała - a przewinęło się dużo gryzoni przez moje ręce...
  • Odpowiedz
@omgoogle:

Użytkownik może zapisać swoje ustawienia w pięciu profilach, a także przełączać się „w locie” między rozdzielczościami pracy sensora. Wymiary myszki wynoszą 131 x 73 x 43 mm, a jej waga jest równa 101 g. Gryzonia podpinamy do komputera za pomocą kabla USB o długości 2,1 m. Cena Logitech MX518 na polskim rynku wynosi 259 zł. Nie jest to mało, ale jeśli urządzenie jest tak dobre jak jego poprzednik, to
  • Odpowiedz
@pwnsoon: @omgoogle: G5 kosztowała ponad 400 zł, a z tego co sobie przypominam, to blisko 500. Pamiętam, bo sam miałem... Taka z ciężarkami i innymi bajerami. Wyglądało dokładnie jak ta, którą masz na screenie - czarna z niebieskim "camo".
  • Odpowiedz
@cinu01: no i zamówiłem g502. Nie wiem tylko jak kształt mi spasuje :)
@vdr: ja akurat G5 ominąłem i miałem g7 (bezprzewodową) ale szybko się zepsuła, a droga była w cholerę. Była to moja ostatnia bezprzewodowa
  • Odpowiedz