Wpis z mikrobloga

@paw4da kierunek spoko, tylko teraz wszyscy sie rzucli na to jak na #!$%@? i za kilka lat bedzie wiecej logistyków spedytorow itp niz roboty, plus oczywiscie debile którzy beda kazali kierowcy jechać1000km "na strzala" bo produkcja stanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey mialem na mysli kierunek spoko dla osob ktore sie interesuje tym tematem badz osob ktorych to zainteresowalo, sam bym z checia poszedl na ten kierunek bo mega sie zajaralem ale niestety stac mnie nie bylo na studia zaoczne, sam tym pracuje ale najnizej w piramidzie czyli zwykly szary drajver smieciu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@paw4da: @paw4da: Logistyka wam się chyba pomyliła ze spedycją. Nie wiem jak do tematu podchodzi się na Polskich uczelniach, ale nie dajcie sobie wmówić, że to gówno-kierunek. Kierunek bardzo złożony, ciekawy i przyszłościowy.
  • Odpowiedz
@Hardstyler: w sumie jakby każdym przejeżdżał po np. 10m, przesiadał do drugiego i robił to samo, dałby radę. W GTA 3 tak kiedyś robiłem jak odwożąc jakiś rzadki samochód do doków trafił mi się inny z listy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
w sumie jakby każdym przejeżdżał po np. 10m, przesiadał do drugiego i robił to samo, dałby radę.


@jandiabeldrugi: Ale po co miałby to robić, skoro w ten sposób przeszedłby sumarycznie cały odcinek z uczelni do domu? To już prościej i szybciej byłoby po prostu pójść pieszo po ten samochód.
  • Odpowiedz