Wpis z mikrobloga

@Conscribo zależy od leków i dawki, ale zamknięcie kanału wychwytu zwrotnego serotoniny nie sprzyja działaniu MDMA. Nie zmienia to faktu, że łączyć się nie powinno, chociaż samo prawdopodobieństwo wystąpienia ZS jest niewielkie, może stąd taka tabela.
  • Odpowiedz
@Conscribo: właśnie wiem, więc chętnie dowiem się skąd w ogóle takie założenie, a jeszcze chętniej że nie ma podstaw.
Chyba trzeba rozpocząć projekt badawczy i zweryfikować tabelę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aRonja: No ja mogę powiedzieć, że przetestowałem to połączenie i wynik był taki że mdma zadziałało ale słabo, też zależy ile mg było w pigułach bo nie miałem jak sprawdzić. Ale jak kiedyś 2 piguły robily mnie tak 8/10, to podczas testów było 5/10, po 2 godzinach musiałem dorzucić kolejną pigułe.
  • Odpowiedz
@Conscribo: ale masz naturalnie wysoką tolerkę, ja się trochę cykam, bo wszystko co biorę doustnie klepie mnie w małych dawkach, a na koniec i tak zaleje to alkoholem. Nie chcę robić siary, a z drugiej strony ślinka cieknie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conscribo: skąd pewność, że ta tabela jest prawdziwa? Może ktoś specjalnie podmienił kilka znaczków żeby ćpuny się same wykończyły mieszając to czego nie powinni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz