Wpis z mikrobloga

  • 589
Każdy obraża to dziecko tej blondyny. A wiecie co jest najlepsze?
Ze większość tych ludzi w szkole była gnojona, wyzywana i pokazywana palcem. Zostali przegrywami i wysrywają swoje żale na Mirko a ich twarz nie przekracza średniej.
Wyzywają DZIECKO które im nie odpyskuje, więc czują się wygrani w tej walce.
Brawo, gratulacje wam, za to, że za kilka/kilkanascie lat zniszczycie temu dziecku życie w szkole, bo każdy je będzie w stanie rozpoznać po matce.
Moderatorzy powinni się zajać już tym dawno.

#przemyslenia
  • 123
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Dokładnie, mirki przyklaskują kolesiowi który mści się na ziomku który go gnoił w szkole, a sami robią dokładnie to samo. Żałosne, w pełni popieram co napisałaś.
A tak na marginesie, od jakiegoś czasu na mirko jest taki syf, każdego się gnoi i tylko przegrywy tworzą swoje kółeczko wzajemnej adoracji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@mus_tang cóż, też byłam ofiarą w podstawówce i gimnazjum, wytykana palcami nawet przez nauczycieli nie miałam znajomych i tylko grałam w gry. I co? I mimo przykrego dzieciństwa nie najeżdżam na ludzi którzy mi nawet nie są w stanie odpyskowac. To że ktoś miał źle za dzieciaka nie znaczy że może robić samosąd.
  • Odpowiedz
  • 2
Teoretycznie rozumiem o co Ci chodzi, sama nie popieram śmiania się z tego dziecka ale z drugiej strony mało kto pamięta z kogo się śmiało z 5 lat temu. Za pół roku wszystko ucichnie a zanim dziecko osiągnie wiek szkoły, nikt o tym nie będzie pamiętał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nooiiizy: minie jakiś czas i wszyscy o tym dzieciaku zapomną, potem może raz a kiedy ktoś wrzuci z nim mema. Kto wie może wyrośnie z niej piękna dziewczyna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Za pół roku wszystko ucichnie a zanim dziecko osiągnie wiek szkoły, nikt o tym nie będzie pamiętał


@alxnr: już ja zadbam o przypomnienie jak osiągnie wiek szkoły ;)
  • Odpowiedz
@Nooiiizy dlatego nie powinno sie udostepniac swoich zdjec jesli sie jest memicznym. Ona glupia nie wiedziala, ze internet nie ma litosci to niech cierpi, jakos mi jej nie zal. Dziecka tez, chociaz to nie jego wina, ze ma ulomna matke
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: xD
Beka z grubasów
Beka z biedy
Beka z brzydkich
Beka z niskich
Beka z lgbtasdf
Beka z wszystkiego

Jak masz z tym problem, to przeciez jest twój problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marakuja chyba nie rozumiesz. Mimo że dziecko do najpiękniejszych nie należy, to matka i tak będzie widzieć w niej swoje najpiękniejsze dziecko. To te dziecko z niej wyszło i ma jej cechy wyglądu. Nigdy mama ci nie mówiła że wyglądasz przystojniejszy czy ładnie? Nigdy nie pokazywała twoich zdjęć koleżankom czy rodzinie? Nawet pewnie o tym nie wiesz bo byłeś mały. Matki tak mają że jak urodzą to są dumne z dziecka i
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: ja też zgłaszam te wszystkie memy ale żaden z moderatorów do tej pory nie uznał tego za coś co powinno być usunięte, czyli typowo. Nie oczekuj od wykopków, że będą wysnuwać takie wnioski jak "może nie będę komuś robił czegoś co sam bym nie chciał doświadczyć" bo tutaj jest garstka tak wysoko rozwiniętych emocjonalnie ludzi. Niestety większość to mentalna gimbaza zamknięta w ciele dorosłych ludzi.
  • Odpowiedz
@Marakuja: standard, zwalanie winy za aferę na ofiary. Tak, trzeba mieć świadomość że ktoś może to wykorzystać, ale kobieta jest dumna ze swojego dziecka i pokazywała je jak reszta matek na całym świecie. Szambo jest głównie z tego powodu że to dziecko ma z czarnoskórym, a na wykopie pełno jest rasistów a przede wszystkim przegrywów których nie wiadomo czemu osobiście piecze dupsko, że nawet murzyn miał okazję pójść z kimś to
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Tak, bo to combo dziecko + kobieta to trzeba się automatycznie położyć na twarz i czcić niczym Boga. Prawda jest taka, ze typiara jak i dzieciak mają po prostu niespotykanie zabawne mordki i tyle. Grubo popylnelas z nadinterpretacja. Rozumiem, ze tobie wyzywac wolno
  • Odpowiedz