Wpis z mikrobloga

  • 589
Każdy obraża to dziecko tej blondyny. A wiecie co jest najlepsze?
Ze większość tych ludzi w szkole była gnojona, wyzywana i pokazywana palcem. Zostali przegrywami i wysrywają swoje żale na Mirko a ich twarz nie przekracza średniej.
Wyzywają DZIECKO które im nie odpyskuje, więc czują się wygrani w tej walce.
Brawo, gratulacje wam, za to, że za kilka/kilkanascie lat zniszczycie temu dziecku życie w szkole, bo każdy je będzie w stanie rozpoznać po matce.
Moderatorzy powinni się zajać już tym dawno.

#przemyslenia
  • 123
  • Odpowiedz
  • 2
@Koloses efekt? To na #!$%@? byłyby jej wyświetlenia które po chwili znikną. I tak się nie dogadamy więc ta rozmowa i tak nie ma sensu, to co chciałeś przekazać to się dowiedziałam i się z tym niezgadzam, to co napisałam to się dowiedziałeś i też się z tym nie zgadzasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Nooiiizy: robisz dokładnie to co było z braćmi #!$%@?. Niszowe memy które były w necie od miesięcy potem trochę bardziej popularne, bracia zaczęli kręcić inbe i memów było 1000x tyle. Tu jest to samo już chyba z rok latają rzadko te memy nagle ktoś zaczął buldupić i codziennie jest po kilka. Więc reagując na to sama to nakręcasz
  • Odpowiedz
Brawo, gratulacje wam, za to, że za kilka/kilkanascie lat zniszczycie temu dziecku życie w szkole, bo każdy je będzie w stanie rozpoznać po matce.


@Nooiiizy:
To wszystko Wykop, tylko nie matka, która uznała, że świetnym pomysłem jest wrzucić na YT swoje przypominające orka dziecko xD.
  • Odpowiedz
Oczywiście przy tym szkodzicie dziecku dalej, bo robicie aferę z czegoś, co po kilku dniach normalnie by się znudziło, ale skoro jest kwik to trwa dalej.


@Koloses: Amen xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Nooiiizy popieram w pełni. Tak jakby dziecko było winne że matka puściła się z czarnym. #!$%@? tam, róbmy krzywdę niewiniątku, tak jest najfajniej. Ubaw po pachy.
Najsmutniejsze jest to ile plusów zbierają te memy.
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Moderatorzy youtuba powinni się matką tego dziecka zająć przede wszystkim, sam dzieciaka nie szkaluje ale skoro ta głupia baba atencjuje się swoim gówniakiem w internecie to każdy ma prawo to skomentować
  • Odpowiedz
  • 1
@mt5114 z twojego całego profilu wynika że miałeś ciężkie dzieciństwo i teraz prowadzisz gówno content na wykopie, już nie mówiąc o tym dzieciaku.
Wykop w pigułce
  • Odpowiedz