Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: 5T używam ponad rok bez żadnej ochrony i po za jedną rysa która zrobiłem kluczami nie ma nic. W tym raz wypadl z samochodu (ʘʘ)
@JcL: @DomeN: @macinek777: ej właśnie, ja kupiłem z outletu xkomu i telefon w stanie idealnym, ale zadnego szkła nie miał. One mają oryginalnie dodawane, czy naklejane?

kupiłem 3mk i na początku nie przylegała idealnie na jednej krawędzi, ale teraz widzę, że jest idealnie. Chyba pierwszy raz mi się udało xD

za to mate 20 lite ze szkłem w cenie 5zł razem z etui (XD) na każdej krawędzi odstaje, tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: Ale o ile ładniej wygląda bez żadnych naklejek. Telefon ma się zużyć a nie korzystać z niego w folii i tylko by się nie popsuł a oneplus to twardy skurczybyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JcL: nie bardzo mam jak zrobić zdjęcie, ale to po prostu folia, nie wyróżnia się jakoś specjalnie, a telefon wydaje się taki bardziej mięsisty pod palcami i dobrze się go trzyma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DomeN: nawet na zimnie da się go utrzymać w dłoni siła tarcia?
Czyli przód i tył to są folie, nie szkła tak?

btw czy aparat wytrzymuje bez rys jak nie jest w etui? czy też czymś zabezpieczacie?
@hpiotrekh: tak, mimo że palce były sztywne od zimna to pewnie trzymałem. Jeżeli nie będziesz szurać o piasek ani obijać to nic się nie powinno stać z aparatem