Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pijcie mirki ze mno kawę ( ͡ ͜ʖ ͡) Właśnie naprawiłem krupsa ea9000 i działa jak burza. Zrobił koło dziewięciu tysięcy różnych napojów i został zaorany na śmierć przez niemiaszka. Kupiłem go jednak, rozłożyłem, nasmarowałem, wymieniłem jedną zębatkę i znów śmiga jak by był nowy.
Teraz tylko kosmetyka została, ale mechanicznie igła.
#kulek1981naprawiastarocie #ekspresdokawy #krups
źródło: comment_63nb3cVNR0Fatz0yt2L0o2tZMleWV9VJ.jpg
  • 11
@Kulek1981: ile moi rodzice mieli batalii z krupsem po serwisach, to głowa mała.
Najpierw mama kupiła używanego i się spierdzielił, poszedł do serwisu, naprawili i po jakimś czasie się spierdzielił znowu, więc stwierdziła, że kupi nowego. Kupiła drugiego (ja już po pierwszym dałbym sobie spokój), podobna historia, tylko, że za drugim razem już naprawiła. A ja czekam, aż znowu się rypnie, lecz mama teraz uważa, że Krupsa nigdy więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki model mirku? Chcesz sprzedać tanio? Chętnie kupię, bo one się nie psują same z siebie. Rozebrałem ich już trochę, a i sprzedałem kilka i zero reklamacji ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorasill: Którego? Ja dzisiaj jadę po 8050 za 180 zł z końcówką do spieniania mleka, ale bez dzbanka niestety. Może uda mi się zbić jeszcze kilka złotych, zależy od stanu cylindra hydraulicznego.