Wpis z mikrobloga

Wczoraj na mniej popularnym teczowypasek narzekał na to że słyszy glupie komentarze jak nawet usiądzie za blisko swojego chłopaka.
Pomimo że nie tagowal #4konserwy ani politycznie to i tak przylazla konserwa pogadać ze "HYHYHY ZOOFILE TEŻ KOCHAJĄ ZWIERZĘTA "
Nie wiem kochane #4konserwy czy wy nie ogarniacie, że szerząc homofobie i zwalczając idee równości małżeńskiej sklaniacie tylko i wyłącznie bardzo wielu młodych Polaków do emigracji.
A podobno chcecie Polaków w Polsce.
Sam mam dość dobre wykształcenie, a planuje mieć wyższe niż zwykle wyższe, a mój niebieski zaraz będzie lekarzem.
Co oznacza że w praktyce wyganiacie stąd ludzi którzy najpierw otrzymali od Polski bardzo dobre wykształcenie i chca tu żyć ale sie nie da.
Zatem szkalujac pedała osiedlasz araba.
Twierdzicie, że bronicie rodzinę, a kłamiąc ze homoseksualizm = pedofilia możecie tylko zniszczyć rodziny i poglądy ktore propagujecie tylko sprawiają że synowie tracą ojców i matki.
Twierdzicie że nie tolerujecie rozpusty a odmawiacie nam prawa do normalnego założenia rodziny, kiedy zachodnie konserwy ( np. w UK) zauwazyly o wiele tradycyjnie jest jak gejuchy #!$%@? z wózkami jak cała reszta społeczeństwa. Nawet to widać w waszych opowieściach o "znajomym geju" = dopoki ma segz w kiblu na dworcu i nic nie mowi to "spoko koles".
Daje #prawakijestrobota bo ewidentnie macie do przemyślenia to i owo.

#neuropa #lgbt #bekazprawakow #bekazpisu #homoseksualizm #teczowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
Co oznacza że w praktyce wyganiacie stąd ludzi którzy najpierw otrzymali od Polski bardzo dobre wykształcenie i chca tu żyć ale sie nie da.


[...]

Twierdzicie że nie tolerujecie rozpusty a odmawiacie nam prawa do normalnego założenia rodziny, kiedy zachodnie konserwy ( np. w UK) zauwazyly o wiele tradycyjnie jest jak gejuchy #!$%@? z wózkami jak cała reszta społeczeństwa


@Kjedne: Ano, ja mam (ale tak naprawdę) znajomego geja. Z (dobrym) doktoratem,
  • Odpowiedz
Ano, ja mam (ale tak naprawdę) znajomego geja. Z (dobrym) doktoratem, chce zrobić szybką habilitację. Umiarkowany konserwatysta, gospodarczo raczej centroprawicowy.


@Andreth: to ten słynny gej-prawak, z którego śmieje się neuropa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to ten słynny gej-prawak


@Okayama: Z mojego punktu widzenia tak, w sensie że ode mnie jest na prawo. Ale w przeciwieństwie do znajomych gejów konserw (a może to jest tylko jeden gej z bogatą siatką znajomych?) popiera marsze równości i działalność organizacji LGBT. (Szczególnie ostatnio, chwali że mniej jest konfliktów i w ogóle lepiej).
  • Odpowiedz
@Andreth: > moze jakaś konserwa wyjaśni

Wołam @kaflooooow jako naczelną konserwę "antyhomo" z których kojarzę bo jakoś ostatecznie nikt się nie odniósł a liczyłem na to ze rzeczywiście jakas konserwa wyjaśni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kjedne: u nas to sie nigdy nie zmieni bo nasi rodzimi konserwatysci sa twardoglowi - niewazne jakie dowody im przedstawisz i na co - oni zdania nie zmieniaja z czystej przekory. Nie bez winy jest kosciol katolicki zlozony w duzej mierze z kryptogejów ktorzy podburzaja to spoleczenstwo, bo jak to faceci maja na oficjalnie sie prezentowac razem skoro oni cale zycie w ukryciu.
  • Odpowiedz
u nas to sie nigdy nie zmieni bo nasi rodzimi konserwatysci sa twardoglowi - niewazne jakie dowody im przedstawisz i na co - oni zdania nie zmieniaja z czystej przekory


@TurboDynamo: Może byście robili więcej wpisów z tagiem #gruparatowaniapoziomu, a mniej z #bekazprawakow, to moglibyście kogoś przekonać. Jestem konserwatystą i dzięki ludziom, którzy postanowili poświęcić kilka minut na przedstawienie swoich poglądów prawakowi (mi) zmieniłem zdanie do osób homoseksualnych. Ale
  • Odpowiedz
@Kawka00: A kto się naśmiewa ? Czyli, że argumenty są nieważne, dopóki nie ma właściwych tagów ? Do tego nie jest to wiarygodne, jeżeli jeszcze wczoraj pytałeś się czy " Czy wg wg was dendrofile powinni mieć prawo do małżeństw z drzewami?" co dokładnie wpisuje się w problem który zasygnalizowałem na samym wstępie czyli "HYHYHY DENDROFILE TEŻ KOCHAJO DRZEWA ".
  • Odpowiedz