Wpis z mikrobloga

co nie zmienia faktu, że początkowe wywiady były fajne jednak im dalej w las tym gorzej.


@Anty_Chryst: Przecież nawet wywiad z tym księdzem to była lipa, bo nie wyrzucono go za "niezgadzanie się z Kościołem", a za jakieś pijaństwo i imprezowanie.

Była kiedyś o to inba na wykopie.

Także ten kanał od prawie samego początku jedzie na półprawdach i sztucznej sensacji.
@dedik:
  • Odpowiedz
Z bólem serca, ale za ten ostatni syf...


@dedik: podobnie, bodajże po wywiadzie z dilerem aut miałem już poważne zarzuty bo brzmiał absolutnie niewiarygodnie i opowiadał głupoty, a potem to co się tam #!$%@?ło to już podziękowałem xd
  • Odpowiedz
Przecież nawet wywiad z tym księdzem to była lipa


@Dawkins_Wszechwiedzacy: Ale tak z drugiej strony, co prowadzący może na to poradzić, że jego rozmówcy kłamią? On tylko zadaje pytania. Na pewno jakoś wstępnie weryfikuje gości, ale trudno żeby sprawdzał każdą ich wypowiedź pod względem zgodności z prawdą. To oglądający powinien ocenić czy ufa rozmówcom czy nie. Wywiad =/= film dokumentalny.
  • Odpowiedz
Ale tak z drugiej strony, co prowadzący może na to poradzić, że jego rozmówcy kłamią? On tylko zadaje pytania. Na pewno jakoś wstępnie weryfikuje gości, ale trudno żeby sprawdzał każdą ich wypowiedź pod względem zgodności z prawdą.


@janeeyrie: I dlatego tyle historyjek z tego kanału nie trzyma się kupy? Co jest bardziej prawdopodobne: to, że prowadzący mają pecha i trafiają na kłamców, mając dobre intencje czy to, że ten kanał bazuje
  • Odpowiedz
@dedik: Przecież ten kanał od początku leciał na mocno naciąganych postaciach których historie brzmiały jakby ktoś sklecił razem kilka dramatycznych historyjek z internetu xD
  • Odpowiedz
@janeeyrie xd... A potem narzekacie, że media są zle i dziennikarze to hieny.

Rolą dziennikarza jest nie tylko zadawanie pytań, ale też weryfikacja rozmówcy. W przypadku 7mpz autor twierdzi, że jego rozmówcy są zawsze weryfikowani... Tylko, że już kilka dobrych przykładów pokazało coś innego. Więc albo jest złym dziennikarzem albo kłamie... co czyni go jeszcze gorszym dziennikarzem.
  • Odpowiedz