Wpis z mikrobloga

ale zaraz, przecież 'rozdawnictwo' jest tylko dla nizin społecznych... Znaczy tak twierdzą wypokowi eksperci


@Opipramoli_dihydrochloridum: No bo jest. Zaradni ludzie sobie poradzą. Również zaradni ludzie nie są frajerami i jak ktoś daje kasę to się ja bierze.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: A nie kiedy ludzie nie robią nici i dostają moje pieniądze, bo mają dzieci. Czemu mam ich wspomagać ? Czemu partia wam nakazuje mówić, że 500+ to samo dobre, gdzie są jest dużo przypadków finansowego wspierania bezrobotnych patusów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lakukaracza_: we wrześniu rodzi mi się drugie dziecko i mam zamiar brać 500+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) na złość pisowni wezmę co moje z budżetu do którego razem z żoną samego dochodowego daliśmy 16k
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Maximus_decimuspl: dlaczego miałbym nie brać 500+ L, jestem przeciwny takim programom, uważam że wysokość tego świadczenia powinna zależeć od ilości podatku który zapłaciliśmy od wypłaty, nie więcej niż właśnie 6k rocznie
  • Odpowiedz
To, że na wypoku 9/10 przypadków 500plus


@Opipramoli_dihydrochloridum: To niech będą odwrotne proporcje. Dajmy tym ludziom, możliwość odpisania 12*600zł na każde dziecko od podatku dochodowego, który zapłacą. A patusy niech stoją w kolejkach do mopsu.
  • Odpowiedz