Wpis z mikrobloga

1 kolejka – bardzo dobre otwarcie. Sultai Midrange rządzi.
Rozegrałem 20 meczy. Ogólny rezultat - 12:8, co daje +4 w rankingu.
Meta: Esper Control (naprawdę dużo), Sultai Midrange, Rakdos Midrange i sporo czerwonych decków, ale to może wynikać z mojej rangi. Jestem na głębokim złocie. Im wyżej tym mniej czerwono.

1. Piraci – zagrali tak jak grać powinni, może bez specjalnej kanonady, ale wyszli na plus.

2. Dimir Wings – pechowe mulligany do 5 w obu grach. Chyba jednak 22 landy to za mało. Prawdopodobnie Doom Whisperer poleci za bagna.

3. Sultai Midrange – wynik mówi wszystko. Piotrek całkiem nieźle sobie wymyślił ten deck. Wydaje mi się, że jak uzupełnię deck o brakujące karty to będzie jeszcze lepiej.

4. Esper Tempo – dobra pierwsza gra. Druga gra z Esper Controlą i przysięgam, że miałem już gościa, ale musiałem córkę gdzieś zawieść i poddałem grę.

5. Golgari graveyard – bardzo fajna ta Liliana, a jej ostatnia abilitka praktycznie kończy grę. Na razie bez zmian.

6. Orhov Blink – grał, grał i przegrał. Simic Reklamation Control za bardzo się rozkręcił i nie było co zbierać. Na razie nic nie zmieniam.

7. Mardu Hero – bardzo szybkie gry i łatwe prowadzenie. Dobry aggro deck.

8. Rakdos Midrange – bardzo słaby występ. Ale też na razie nie przewiduje zmian.

Trakker znowu świruje i rozłącza się podczas gry. Musicie mi wierzyć na słowo.

Największa wtopa kolejki: zagranie Unmoored Ego (wołam: Nexus of fate) na deck Bant Reklamation, w którym gościu nie miał Nexusa, a grał tak jak by miał. Koleś pięknie to rozegrał.
Najlepsze zagranie kolejki: uruchomienie ostatniej abilitki Liliany przy prawie pełnym grobie i 12 gotowych landach na stole.

https://2.bp.blogspot.com/-_ZXM4ajNmBQ/XH9lZ481GAI/AAAAAAABA8w/NdJ10GYKBuY5CPDkEylb6CkQWeUttDcZgCLcBGAs/s1600/8deckstomythic_s03k01.jpg

Historia i matchupy:
https://mtgarena.pro/matches/?dante77

#8deckstomythic #mtg #mtgarena
sebeq77 - 1 kolejka – bardzo dobre otwarcie. Sultai Midrange rządzi.
Rozegrałem 20 m...

źródło: comment_hmTM9SpM0NaYgp5mGd0r9WHcyOLgEcMz.jpg

Pobierz