Wpis z mikrobloga

Bądź se prawakiem, który chwali jednego z większych manipulatorów w internecie, usuwaj komentarze, które dowodzą jego głupoty. Fajna oblężona twierdza xd.

@vin42:
Czemu znowu usuwasz wypowiedzi?

,,ale prosiłem cię o coś grzecznie ale chyba nie rozumiesz, nic dziwnego z resztą. Lewactwo jest bardzo mało inteligentne ( ͡° ͜ʖ ͡°),,

Nie masz żadnych dowodów na swoje słowa, ba wręcz wiadomym jest że osoby progresywne są bardziej inteligentne niż osoby konserwatywne.

,,Proszę cię idź szerzyć swoją faszystowską propagandę gdzie indziej.,,

Prosze cię nie używaj słów których nie rozumiesz i odnieś się do tematu zamiast uciekać jak zwykły tchórz xd.
#neuropa
  • 5
@Mirrak pięknie manipulujesz widzę trolku. Daj przykład dowodu jego głupoty w ostatnim odcinku. Nawet tego nie oglądałeś a zabierasz głos i wiesz wszystko najlepiej XDDD. Nie ośmieszaj się bo aż wstyd ( ͡ ͜ʖ ͡)
pięknie manipulujesz widzę trolku


@vin42:

Pięknie nie podaleś żadnego przykładu manipulacji xd.

,,Daj przykład dowodu jego głupoty w ostatnim odcinku.,

Już nie mogę bo nie jest dostępny :/

,,. Nawet tego nie oglądałeś a zabierasz głos i wiesz wszystko najlepiej XDDD. ,,

Oglądałem, znowu fałszywe założenie z twojej strony ;p
@vin42 Trudno uwierzyć, że ktoś taki jak Ty, gdzieś tam sobie siedzi i stuka w klawiaturę i się podnieca tym co pisze. Chciałbym wiedzieć kim jesteś, jak żyjesz, bo naprawdę jesteś dla mnie zagadką. Myślę, że musiałeś mieć trudne dzieciństwo, albo koledzy Ci dokuczali bo mało jest takich zacietrzewionych i plujących jadem użytkowników jak Ty.
@GrammarNazi Trudno uwierzyć, że ktoś taki jak Ty, gdzieś tam sobie siedzi i stuka w klawiaturę i się podnieca tym co pisze. Chciałbym wiedzieć kim jesteś, jak żyjesz, bo naprawdę jesteś dla mnie zagadką. Myślę, że musiałeś mieć trudne dzieciństwo, albo koledzy Ci dokuczali bo mało jest takich zacietrzewionych i plujących jadem użytkowników jak Ty.
@vin42 Ale coś jednak do Ciebie trafia, chciałem przytoczyć Twoj pierwszy komentarz jak zapytałem co to za parada, a Ty odpisałeś że jakieś "LGBT scierwo", ale widzę, że już go usunąłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)