Wpis z mikrobloga

@dmnbgszzz; @robvan: @MacDeez: @Getter: @MirkobIog: @wiktorek_pl: @CichySzelestOka:

Giorgio Armani di Gio Profumo 2,8zł za ml (chętni na 80ml i zamawiam flaszkę)/100ml
Guerlain Vetiver 1,2zł za ml (jak wyżej) 100ml https://www.wykop.pl/wpis/38632815/150perfum-perfumy-121-150-guerlain-vetiver-1959-dz/
Valentino Uomo Intense 2,5zł za ml (jak wyżej) 100ml
Dior Homme Intense 3,2 zł za ml 100ml
klik
Prada Amber Pour Homme 2,5zł za ml 100ml
Klik
Dior Homme Sport 2012 2zł/ml 200ml
@acetonitryl3: Masz w cenie 190, to wyjdzie jakoś 1,6/ml, czyli przyzwoicie. Jako, że nie wąchałeś, tym bardziej polecam, bo są ostatnie sztuki na internecie (z tego co kojarzę dokładnie 2, z czego droższa jest za 260). Zapach świetny, mega elegancki. Na wiosnę/lato do koszuli moim zdaniem ideał. Do bardziej luźnego ubioru też się nada, chociaż, tak jak mówię, ma elegancki wydźwięk.
Dla osób zamawiających Kitona, jeżeli przyjdzie mi nowa wersja (która ma bardzo niewiele wspólnego ze starą) to ją od razu zwracam i niestety będzie trzeba porzucić rozbiórkę Kitona.

Jeżeli ktoś chciałby zrezygnować lub zedytować zamówienie nich napisze mi na PW.
W czwartek wieczorem najprawdopodobniej dostanę Kitona i wtedy zawołam jeszcze raz
@speekie1989: @Randomo: @Marianpol: @CichySzelestOka: @MacDeez: @Getter: @wiktorek_pl:
@dmnbgszzz: @wiktorek_pl: @MirkobIog: @Getter: @MacDeez: @robvan: @CichySzelestOka: @rppp: @Marianpol: @Randomo: @speekie1989:

Dzisiaj odbieram perfumy z paczkomatu, co do szkieł to zostały zamówione we wtorek a jeszcze nie zostały nawet wysłane. Miałem nadzieję, że rozleję wszystko na weekendzie i wyślę w poniedziałek ale niestety szkła dojdą najprawdopodobniej po weekendzie. Postaram się wysłać wszystko w środę. Co do Kitona to gościu z OLX`a
@CichySzelestOka miałem jeszcze 2/3 chętnych a sam bym chciał sobie zostawić z 15/20ml. Może ktoś się jeszcze znajdzie, nie chciałbym domawiać. Jak ktoś zdecydowałaby się na 20albo30ml to byłbym skłonny wysłać w opakowaniu i trochę obniżyć cenę
@CichySzelestOka: @wiktorek_pl: @Tomahawk: @Randomo: @Marianpol: @rppp: @MacDeez: @Getter: @dmnbgszzz: @w01t3k:

Doszły szkła, z uwagi na znikomą chęć chęć na inne perfumy, rozbierane będą
Rasasi La Yuqawam
Moschino Uomo
Guerlain Vetiver
Armani Eau Pour Homme
Chanel Pour Monsieur

Co do Kitona, jest to nowa wersja i nie chciałbym, żeby ktoś czuł się oszukany w jakikolwiek sposób, jeżeli chcecie go usunąć ze swojego zamówienia