Wpis z mikrobloga

@xiveris: ja tylko powiem że się trochę spóźniłeś, bo jak wychodziła RDR2 to RDR1 było przeceniona na około 30 zł i za tyle sobie kupiłem :P

Kupujesz przez konsole czy przez neta?

Edit: Jednak dla PL dalej jest za 32 zł, czemu chcesz kupić za 131 dolców? :D
  • Odpowiedz
@NAGI: Tak, mam gold na tym koncie. Zakupy w normalnym sklepie na Xbox One rabatują się prawidłowo. Te kompatybilne wstecznie są jakby z innego sklepu sprzedawane, bo przechodzi się na całkiem inną stronę i tam nie widzi jakby tego golda.
  • Odpowiedz
@xiveris: Gier na xbox 360 nie kupisz w ten sam sposób co gier na One. Musiałbyś zmienić lokalizacją przez stronę MS, ale wtedy przez pół roku (albo i więcej) nie można zmienić na inną. I chyba potrzebny by był VPN. Czyli argentynska cebula zadziała tylko w przypadku gier na xboxa one.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xiveris: @Griffith: no ciekawe, ale zmieniając region przez konsolę powinno działać?
A zakładając nowe konto specjalnie na argentynę i kupienie jako prezent i aktywowanie przez vpn na głównym koncie? Powinno pójść
  • Odpowiedz
@NAGI: Nie wiem czy zmienisz przez konsolę, bo to jest inne ustawienie lokalizacji od tego, które mamy dostępne np. przez apkę. Na stronie MS po zalogowaniu na konto gdzieś jest ukryte.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Griffith: widywałem komentarze, że na konsoli zmienia się region i można kupować albo przez konsolę albo przeglądarkę.
A region w przeglądarce nie zmienia się przy wejściu po prostu na stronę sklepu MS nieswojego regionu i odpowiedzieć "nie" na pytanie "czy chcesz powrócić na polską stronę?"
  • Odpowiedz