Wpis z mikrobloga

#dziendobry Trzeci dzień na #bezrobocie Budzę się sama, aż tęsknota łapie za budzikiem. Rano szukam #motywacja, żeby wstać. Obok zamiast niebieskiego, leży lapek, któremu dałam na imię Sylwester, ponieważ kupiłam go właśnie w Sylwestra. Czasem moje życie przypomina parodię... i dla mnie to #smieszne bo wczoraj przy prysznicu zaczęłam od mycia głowy, co zwykle robię na końcu. Po spłukaniu głowy skończyłam prysznic i kiedy już wytarłam się do sucha, ogarnęłam, że w ogóle się nie umyłam, tylko samą głowę, więc jeszcze raz musiałam się zmoczyć. Potem nad wanną myłam naczynia, ponieważ zlew w kuchni totalnie się zatkał i kret nie dał rady (nie mam zmywarki i na chwilę obecną nie stać mnie).
Ciekawe co spotka mnie dzisiaj.
Może znajdzie się #muzyka, która podniesie mnie z łóżka ()

#codziennehistorie #metallica #metal #zalesie #gownowpis
Perfektka - #dziendobry Trzeci dzień na #bezrobocie Budzę się sama, aż tęsknota łapie...
  • 6
  • Odpowiedz
@Perfektka: Spróbuj załatwiać zaległe sprawy,to dużo daje. Chyba Cię plusowałam, bo w tym samym momencie przeszłyśmy na bezrobocie? Ja załatwiam zaległe badania, ogarniam zaległe sprawy urzędowe, zrobiłam porządki w dokumentach, zaczęłam próbować nowego gotowania, mam czas na spacer, ćwiczenia, (telewizji nie oglądam, bo nie ma co), muzyka, czytam teraz sporo książek, odnawiam starte znajomości()
No i codziennie makijaż i układanie włosów, bo do
  • Odpowiedz
@Nowarozowa: Wow. Dzięki. Zgadza się, zostałyśmy bezrobotne w tym samym czasie. Ja z tych pożytecznych rzeczy do tej pory tylko posprzątałam w pokoju i odwiedziłam wreszcie dziadków, ale bez makijażu ʕʔ Ale już biorę się do ogarniania reszty, bo rzeczywiście jest co robić. Chociaż brakuje kogoś kto "kopnie w dupke" i powie "Just do it" xD
  • Odpowiedz
@Perfektka: Ja Cię nie mogę kopnąć,ale sama możesz to zrobić. Byłam bezrobotna,więc wiem, co będzie jak się położę i nic nie zrobię. Wymyślam sobie mnóstwo zadań, sama, bo inaczej bym leżała na kanapie z brudnymi włosami (,)
Dziś muszę skoczyć na pocztę, przejrzeć kolejne oferty pracy i zrobić obiad. Niby mało,ale lepsze to niż leżenie bezczynnie ;)
  • Odpowiedz