Wpis z mikrobloga

@oporopowrotnik91: research na szybko. :)

P1, P2, P3, P4, P5 - standardowe końcówki, różnią się tylko kolorem włosia lub tworzywa sztucznego (P5 - czarna, P3 - różowa, reszta biała o kolorze włosia odpowiednio biało-niebiesko-jasbozielonym, biało-niebiesko-miętowym i biało-różowym).

Wszystkie poniżej są w kolorze białym, różnią się kolorem i zastosowaniem włosia.
P1S1 - sensitive clean (azure)
P1S2 - sensitive clean (pink)
P1S4 - deep clean (viridis)
P1S5 - comfort clean (green)
P1S6 -
  • Odpowiedz
@Pienio69
@asd1asd
Ja potrzebuję jak najbardziej miękkiej do oclean air. Możecie podać mi link do przykładowej oferty sprzedaży bo nie ciula nie ogarniam tych końcówek? Sprzedawcy przeważnie nie oznaczają ich...
  • Odpowiedz
@jabukasiga: @asd1asd: Koncowki sa uniwersalne, pasuja do siebie nawzajem.
Na tej grafice brakuje chyba troche.
P1S8 - miekkie, sensitive gumcare (tak sa opisane na pudelku)
P1S7 - to sa takie co sa w zestaiwe z Oclean Air rozowa, tez sa bardzo miekkie
P1S5 troche twardsze ale tez opisywane jako Komfort Clean
  • Odpowiedz
@jabukasiga: Na Allegro te P1S1, P1S2, P1S7 sa po ~40zl za 2szt, reszta po jakies 50.
Z Chin 10zl taniej.Promocje sie zdarzaja ale musisz czekac, w promocji pewnie jeszcze z 10 taniej wyrwiesz.
  • Odpowiedz
@jabukasiga: ja jak kupowałem na Black Friday, to dwupaki P5 były po $5. Od razu wziąłem 5 dwupaków (tyle można było na jedno zamówienie), coby później się nie martwić, że kończy się końcówka a ja nie mam następnej.
  • Odpowiedz
@asd1asd: Planuje kupić P5 (wg wykresu są najtwardsze i lepsze od standardowej, która była w Oclean One?)
Byłbym wdzięczny za jakiś link do zamówienia, przejrzałem sklep Oclean na GearBest, ale nigdzie nie widzę podanych modeli końcówek...
  • Odpowiedz