Wpis z mikrobloga

Mirki, plynal ktos promem Tallin-Hellsinki? Chce dostac sie na Nordkapp, poczatkowo kombinowalem via Rasija, ale ponoc strasznie trzepia na granicach z Finlandia, a nie chce by mi auto rozebrali (choc nowa Lada piechota nie chodzi #pdk )- chodzi mi glownie o stan morza w Zatoce Finskiej w okoliczch czerwca - troche sie boje, bo w 94 zatonal na trasie Tallin-Sztokholm prom z 860 osobami... tutaj niby tylko 2h, odleglodc 75km, wiec niezle, ale i tak troche strach. Teoretycznie mozna przez Danie, ale w ogole ten kraj mnie nie ciagnie i wole mokradla Finlandii i Laponie.

Ogolnie moze bede wracal via Dania, ogolnie do ustalenia jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#podroze #estonia #finlandia i troche #rosja.
  • 6
@Student_AWAS płynęłam...

Uwazasz że jak pływają codziennie to codziennie maja problemy...i ludzie pływający codziennie do pracy tam stoją po kilka godzin, bo tak... :P przecież planują to mądrzy ludzie znający się na tych stanach morza xD
Ja wiem ze Polak najmądrzejszy ale to już troszkę paranoja :D nie Januszuj na pokładzie!
@DdNikaa: hehe, fo januszerki mi naprawde daleko. Niby kazdy sie xna, ale jddnak wypadki sie zdarzaja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogolnie jednak nie widze innej drogi, by jechac do Fin, wiec pewnie skonczy sie na promie .