Wpis z mikrobloga

Ktoś mądry tu napisał że te flagi to tylko pretekst do zorganizowania bojkotu.Po lekturze tagu jak i wiślackiego TT w 100% się zgadzam.
#wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopeq2599: Myślisz, że zrobią bojkot? Nie ma opcji, bo nic nie zyskają i nie są zagrożeniem dla klubu, bo frekwencja nie spadnie. Z dopingiem wrócą na derby lub Legię max, możliwe że po tych dwóch spotkaniach zawieszą znowu doping, ale wątpię.
  • Odpowiedz
@wypopeq2599: Nie mają siły przebicia i nikt żadnego bojkotu nie poprze. Raczej oczywistym jest fakt, że wróci doping na derby. Czy wrócą flagi? Jak pójdą po rozum do głowy to wrócą ogólnowiślackie a nie FC i osiedli. O fladze WSH nie pisze, bo mam nadzieję, że flaga tej grupy już nie zawiśnie.
  • Odpowiedz
@wypopeq2599: tylko jaki ten bojkot zrobią? samo wsh nie będzie się bawić w takie rzeczy raczej mniejsze płotki ale ile ich jest w porównaniu do reszty kibiców i rodzin, które zapełnią stadion. No i jeszcze jakby to zamierzali zorganizować, pod stadionem? przez wpisy na tt? Nikt za nimi nie pójdzie
  • Odpowiedz
@wypopeq2599: Od 60 minut wg mnie doping był bardzo dobry. Na derbach będzie na pewno lepszy lub Legii. Ludzie będą spontanicznie zarzucać przyśpiewki, a śmiem twierdzić, że znajdzie się ktoś na D, który będzie chciał prowadzić doping. Były dwa mecze, gdy D prowadziło swój doping, olewając młyn, a nawet nowe układy.
  • Odpowiedz
@Reiter:To strasznie pociesza.Trzeba pamiętać że było już 3;0 w pierwszej połowie a kibice niezależnie zmobilizowali się do dopingu.Pomyśleć tylko co by było jakby był korzystny wynik :)
  • Odpowiedz
@wypopeq2599: Zobaczymy. Lubię dużo gdybać. Jeżeli ruszy się ten sam gość... Co zarzucał doping podczas dwóch spotkań i było nas lepiej słychać niż młyn, to będzie lepszy doping niż z gniazda. Tylko czy się ruszy, albo czy ruszy się ktoś inny? Nie wiem, stawiam że ktoś się znajdzie.
  • Odpowiedz