Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Issac: pewnie podobny algorytm co w Janosiku. Jadę wolno i bezpiecznie to mi daje 6-7 na 10. #!$%@? jak Frog to daje 2. Jadę na totalnej wyjebce na ten ranking to mam ponad 8 (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Issac: owszem, staram się jak mogę. Ostatnio jedyne przekroczenie prędkości jakie zaliczyłem to jak przegapiłem znak. Poza tym nie parkuję na zakazie, zapinam pasy i nie gadam przez telefon. Tylko tyle i aż tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vincenzo: odnośnie prędkości należysz do promila kierowców, w życiu poznałem jedną osobę ktora się trzymała (taksiarza ktory mial komplet punktów)
Jeżeli sam się nie okłamujesz to podziwiam, ale w żadnym stopniu nie zamierzam się trzymać przepisowej prędkości, bo znakomita ilość w praktyce powoduje wydłużenie podróży o 50% i zakorkowanie całej okolicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Issac: też tak kiedyś myślałem i postanowiłem to policzyć. I wyszło że, zazwyczaj trzymanie się limitów prędkości wydłuża podróż o max. 5 minut. Także tego...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vincenzo: zalezy od procentowej trasy i jakimi prędkościami wcześniej jeździłeś. jednak preferuje obserwowanie otoczenia, niz patrzenie na cyferblat czy przypadkiem w strefie 30, nie jadę 31.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: popadasz ze skrajności w skrajność. Po prostu w Polsce jeździ się za szybko z luźnym podejściem do przepisów. I każdy o sobie myśli, że jest mistrzem kierownicy i ma się za lepszego od innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vincenzo: Ja popadam ? To Ty twierdzisz ze nie przekraczasz prędkości.
Jade racjonalnie, nie patrzac na cyferblat poprostu, bo czuje mniejwiecej ile sie poruszam. Kolo miejskich zabudowań zwalniam poprostu, tak aby zza auta nie rozjechać wyskakującego kota/dziecka.