Wpis z mikrobloga

@Miorz: Gościu, ty serio masz jakiś problem i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że jedno z drugim się łączy XDD Napisałem, że prezentujesz wysokich lotów n----------e mózgowe, A PRZY OKAZJI braki elementarnej wiedzy z gimnazjum. Gdzie tu porównanie n----------a do gimnazjum? Weź ty lepiej sanki na plecy i s------l sie z górki bo ratunku dla ciebie to ja nie widzę XD
  • Odpowiedz
2019 a ludzie nadal nie odróźniają płci biologicznej od psychologicznej


@Miorz: To są ci sami ludzie co nie odróżniają możliwości biologicznych od tych które ktoś sobie wymyśli. Nie ważne jak bardzo będziesz się starał a z człowieka na przykład nie zrobisz ryby.
  • Odpowiedz
@Miorz: Musisz być gościu trollem albo kompletnym cepem xD podobaja mi się te wysrywy pseudointeligentow co to myslą ze wynaleźli trzecią plec, jakis k---a świety gral odkopali xD matko naiwność głupich ludzi nigdy nie przestanie mnie bawić.
  • Odpowiedz
@comer123: W zasadzie to za niezgodność przyrodzonych genitaliów z faktyczną płcią mózgu jest odpowiedzialna jak najbardziej biologia. Jak wszystko w ciałach ludzi. Mózg też.

Na konferencjach lgbt może przynajmniej mają umysły otwarte na badania naukowe, nie to co konserwy. Dla nich jedynym źródłem poznania jest "a 2k lat temu to nie było czegoś takiego!"
  • Odpowiedz