Wpis z mikrobloga

Niedziela wiadomo czas na historię która przydarzyła mi się kilka dni temu ogólnie #!$%@? akcja typowa dla logikarozowychpaskow w połączeniu z lobuzkochamocniej.

Kilka dni temu wychodzę zapalić peta ok 1 w nocy na podwórko i słyszę krzyki , płacz , lament i kłótnie .

Wychodzę przed dom sprawdzić co się dzieje a tam jakiś typowy Seba wiadomo dresik #!$%@? na głowie kłóci się , szarpie jakaś małotlate - byli w podobnym wieku (16/17lat)

Ona krzyczy i płacze " zostaw mnie nie chce mieć z tobą nic wspólnego " ale on nie odpuszcza i prawi jej komplementy dalej " Ty szmato , #!$%@? #!$%@? , #!$%@? Cię itp czyli wiadomo miłość kwitnie . Wtedy sobie pomyślałem dobra miłość miłością ale trzeba interweniować.

Mówię do gościa bo widziałem że jest mocno bojowo nastawiony " zostaw ją i #!$%@? " wiadomo on nie odpuszcza ubliża mi i grozi choć nie zrobiło to na mnie wrażenia dalej już patrzyłem na rozwój sytuacji.

Pytam się dziewczyny czy jej pomóc może podrzucić Cię do domu lub zadzwonić na policję lub rodziców a ona stanowczo NIE!

I za chwilkę co się dzieje ? Dziewczyna leci do chłopaka zaczyna go przepraszać i mówi że się o niego martwi i że jej na nim zależy xD xD ()

Widząc to spaliłem pęta do końca i udałem się do domu xD

Dziewczyny trochę szacunku do samych siebie.

#logikaniebieskichpaskow
#lobuzkochamocniej
#truestory
  • 2