Wpis z mikrobloga

Mirki, poprosił mnie do tańca chad 11/10 klubie i tańczył ze mną z 5 piosenek. Ale chciał mnie tylko wyruchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie interesowała go moja osobowość i zupełnie stracił zainteresowanie gdy jasno postawiłam granice.
Czy to znaczy, że jestem za brzydka na dziewczynę i nadaje się tylko do sexu?
  • 180
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwestrowiczka12: a jednak to ty płaczesz, że zostałaś odrzucona przez wymarzonego księcia w fabryce szlaufów.

W Polsce nie ma kultury tańca. Jest kultura picia, lansowania się i #!$%@? szajsu żeby zaruchać. Taniec to dla was tylko pretekst, bo bardziej od niego cenicie sobie aparycję partnera.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Nigdzie nie napisałem, że piję alkohol, ale spoko. Poza tym, czy ty naprawdę robisz problem, z tego, że ludzie chcą się bawić, mimo tego że nie potrafią tańczyć? I nie widzisz w tym nic dziwnego, serio?
  • Odpowiedz
@sidhellfire: No bo #!$%@?, nie oszukujmy się większość ludzi nie potrafi tańczyć. Ale jednak ruszanie się w rytm muzyki nawet nieudolne jest przyjemne xD Dajmy się ludziom bawić do #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwestrowiczka12c: akurat wracam do stolicy z imprezy tanecznej we Wrocku.

Ale pocieszaj się myślą, że inni mają gorzej, bo w końcu nie o to chodzi by być szczęśliwym tylko żeby inni byli mniej niż ty. To jest gwarant sukcesu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phi47: niech każdy bawi się jak chce, ale niech daruje sobie obłudę, że idzie do klubu bo lubi tańczyć i poznawać ciekawych ludzi - Do klubu, gdzie nikt nie umie tańczyć, a prawie każdy schlany tak, że wysłowić się nie może.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: to moze powinnam napisac, ze idziemy z kolezankami nieudolnie poruszac sie w rytm muzyki, bo sprawia nam to przyjemnosc xD czy teraz jest ok, jesli nie nazywam tego tancem? XD czy jestes jedna z tych osob, ktore czekaja az rzad wprowadzi jakas licencje na tanczenie? XD
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Co Ty w ogole #!$%@? xD Sam ziejesz jadem a mnie akurat cieszy jak inni sa szczesliwi. Tez badz. Tylko dziwi mnie ze tak hejtujesz imprezy, bo zazwyczaj robia to przegrywy bez znajomych. Człowiek rozumny nieimprezujacy po prostu ma na to #!$%@? a nie dorabia jekies doktryny do tanczenia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ffdgh: I najlepsze miejsce do realizacji tego to jakaś speluna z zapijaczonymi amebami, gdzie jest parcie na tarło? ;)

@Sylwestrowiczka12: mnie dziwi jak można tak oszukiwać samego siebie. Próbujesz wmówić sobie, że idziesz tam potańczyć, gdy ważniejsze dla Ciebie jest to czy partner przystojny. Tak na pewno chodzi o taniec :)

Idziecie znaleźć faceta do miejsca gdzie chodzą przeważnie frajerzy i podrywacze (w przypadku kobiet łatwe, szukające przygody
  • Odpowiedz