Wpis z mikrobloga

Mirki, poprosił mnie do tańca chad 11/10 klubie i tańczył ze mną z 5 piosenek. Ale chciał mnie tylko wyruchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie interesowała go moja osobowość i zupełnie stracił zainteresowanie gdy jasno postawiłam granice.
Czy to znaczy, że jestem za brzydka na dziewczynę i nadaje się tylko do sexu?
  • 180
  • Odpowiedz
  • 1
@Sylwestrowiczka12 Jak tak ci się podobał to trzeba było się zgodzić i potraktować to jako formę przyjemności z zabezpieczeniem.
Jak robisz z siebie taka świętą i szukasz nie wiadomo czego to klub nie jest do tego miejscem .

Możesz też nie być taka ładna jak ktoś tu sugeruje a gość po prostu zszedł na niższą klasę bo myślał że szybciej zaliczy a tu takie zdziwienie.
  • Odpowiedz
@THredrock: Jak stulerajstwo objawia sie niesmialoscia do kobiet to wezme z checia. Ale jak miałabym nianczyc jakiegos nieudacznika zyciowego ktory nie zarabia nawet 1/3 mojej pensji i mieszka z mamusia w wieku 30 lat to #!$%@? taki interes i kupuje kota oraz ulubiony gadżet Moniki Słomiany
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: miałem takiego przystojnego kumpla który w klubie mógłby bez problemu wyrwać każdą łaskę a zawsze wybierał pasztety, więc się go zapytałem dlaczego. Powiedział że takie zawsze mu od razu dadzą dupy i nie musi wydawać na dziwki. Fakt że jak trochę wypił to po prostu musiał zaruchać i czasami #!$%@? całą tygodniówkę na dziwki.
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: Fizycznie to bym chciała bo z tego by na pewno były dobre seksy (i ładne dzieci w razie wpadki xD z życiem na easy mode). Ale mam jakas blokade w glowie ze seks musze laczyc z czyms wicej niz byciem substytutem dmuchanej lalki
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: A co powiesz na hipotetyczną sytuacje gdy ktoś mieszka z rodzicami odkładając szybciej na dom/mieszkanie by nie pakować się w kredyty na całe życie? Zaradność jak Ty, czy mentalnie dziecko którym trzeba się opiekować?
  • Odpowiedz