Wpis z mikrobloga

Zostałem kiedyś nazwany foliarzem jak stwierdziłem fakt, że niemcy tworzą sobie super państwo przsz 4 rzeszę niemiecką zwaną Unią europejską.

"Martin Schulz, były przewodniczący Parlamentu Europejskiego, promuje zniesienie kategorii narodu! Polityk zaprezentował propozycję paszportu z europejską przynależnością państwową. Prezentację dokumentu Schultz opatrzył opisem: "SPD walczy od 1925 roku o to, by pewnego dnia faktem stał się taki piękny paszport." Przypomnijmy, że w grudniu 2017 r. Schultz jako szef SPD wzywał do utworzenia do 2025 r. "Stanów Zjednoczonych Europy".
To kolejny krok w stronę utworzenia z Unii Europejskiej superpaństwa i stopniowego likwidowania tożsamości narodowych. Połączyliśmy siły jako Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, aby bronić suwerenności Polski i NIGDY się na to nie zgodzimy!"

#4konserwy #korwin #pe #polityka #bekazlewactwa
H.....s - Zostałem kiedyś nazwany foliarzem jak stwierdziłem fakt, że niemcy tworzą s...

źródło: comment_w3DIlHIKv0wqBoiohRpGJwuExbw3CDJV.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
jeśli mogę sobie pozwolić na chwilę szczerości, to jeśli te plany idą w kierunku super państwa to polska jak nigdy ma zapewnioną ochronę miliatrną całej europy, ale dla was to źle bo widocznie lubicie jak co parę lat znikamy z mapy, złych genów się nie wypleni ale warto próbować

pola...ki
  • Odpowiedz
@cotusieodjanie: I Unia się sypie to jest kolos na glinianych nogach, gdzie nawet francuzi walczą przeciwko globalizacji, a Francja jest współzałożycielem tego eurokołchozu.

No i przeciwników globalizacji wojsko "Unii Europejskiej" pacyfikuje, mnóstwo ludzi stracilo rękę, oko, są okaleczani, te wojsko zawsze celuje w głowę i przez to wielu ludzi straciło wzrok.
  • Odpowiedz
@camaro98: zdejmij czapeczkę, lepiej by państwo wiedziało o tobie dużo niż żeby potem były jakieś niewyjaśnione kwestie, to też działa w przypadku odowodnienia komuś winy, bez dowodów można gdybać a tak to jesteś maksymalnie czysty jak coś
  • Odpowiedz