Wpis z mikrobloga

Zostałem kiedyś nazwany foliarzem jak stwierdziłem fakt, że niemcy tworzą sobie super państwo przsz 4 rzeszę niemiecką zwaną Unią europejską.

"Martin Schulz, były przewodniczący Parlamentu Europejskiego, promuje zniesienie kategorii narodu! Polityk zaprezentował propozycję paszportu z europejską przynależnością państwową. Prezentację dokumentu Schultz opatrzył opisem: "SPD walczy od 1925 roku o to, by pewnego dnia faktem stał się taki piękny paszport." Przypomnijmy, że w grudniu 2017 r. Schultz jako szef SPD wzywał do utworzenia do 2025 r. "Stanów Zjednoczonych Europy".
To kolejny krok w stronę utworzenia z Unii Europejskiej superpaństwa i stopniowego likwidowania tożsamości narodowych. Połączyliśmy siły jako Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, aby bronić suwerenności Polski i NIGDY się na to nie zgodzimy!"

#4konserwy #korwin #pe #polityka #bekazlewactwa
H.....s - Zostałem kiedyś nazwany foliarzem jak stwierdziłem fakt, że niemcy tworzą s...

źródło: comment_w3DIlHIKv0wqBoiohRpGJwuExbw3CDJV.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camaro98: I dobrze, bo przeciwników w końcu zaczną mordować strzelając z ostrej amunicji, jak teraz w yellow vests tylko że tam narszie strzelają gumowymi i uj wie czym jeszcze.

Wiadomo że biali będą jedynymi przeciwnikami, więc z miłą chęcią się nas pozbędą mordując nas. Dlatego głupota jest walczyć XD
  • Odpowiedz
@cotusieodjanie: żeby w razie czego mnie zamknąć jak w chinach gdzie taki system już działa i ludzie z małą liczbą punktów mają problemy np z podróżowaniem które jest podstawą wolności. Takie system zawsze przeradzają sie w totalitarne bo władza chce coraz bardziej wszytko kontrolować
  • Odpowiedz