Wpis z mikrobloga

Powinnaś się powiesić, zdechniesz k…., albo lepiej się utop, bo to byłoby takie groteskowe


Takie słowa padały wobec Zofii Klepackiej za jej wpis o treści:

Mówię kategorycznie nie dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?


Co na to neuropki i inni zwolennicy LGBT na wykopie?

tolerancja dla braku tolerancji? Pora na lekcje logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro ona publicznie oświadczyła, że nie toleruje i nie szanuje LGBT to dlaczego czuje się wzruszona tym, że LGBT sądzi o niej to samo?

"Mówię kategorycznie nie dla promocji środowisk LGBT", okej, spoko - ale dlaczego dziwi ją, że to środowisko powiedziało jej "kategoryczne nie"?

Przecież mamy wolność słowa - każdy powinien mieć prawo wyrazić dezaprobatę do kogokolwiek i czegokolwiek, ale jako dorosła i świadoma swoich decyzji osoba zdawać sobie sprawę z możliwej odpowiedzi krytykowanego przez nią środowiska.


No i jeszcze notoryczne wrzucanie obrazka, mającego sugerować, że ona wulgarnie zaatakowała homoseksualistów, a oni grzecznie jej odpowiadają, choć tak naprawdę ona bez żadnych wulgaryzmów i wyzwisk wyraziła swoją opinię, a w odpowiedzi dostała grożenie śmiercią i pochwalanie takich ataków przez internetowe bojówki LGBT.

Bojówki LGBT i lewicy twierdzą, że są za tolerancją, jednak z ich działań wylewa się zwykła patologia i hipokryzja.

#4konserwy #bekazlewactwa #rakcontent #bekazlgbt #patologiazewsi
S.....i - > Powinnaś się powiesić, zdechniesz k…., albo lepiej się utop, bo to byłoby...

źródło: comment_VNYnn0RhhLTfxGJwpttXXeweBpiP5jVl.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konserwy są w odwrocie w całym cywilizowanym świecie.


@Mr_RIP: cały cywilizowany świat zdycha przez niską dzietność. Zapewne jedno z drugim ma jakiś związek.

No ale nic, pocieszaj się, bo jak rąbnie znowu poważny kryzys połączony ze starym społeczeństwem i ludziom nędza zajrzy w oczy, to wezmą na widły to co im najbardziej wciskano przed kryzysem, z tęczowymi ludkami na czele.
  • Odpowiedz
O tak i prawackie zacofanie jest rozwiązaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalna i szczęśliwa rodzina jest rozwiązaniem.

Na pewno nie pederaści i inne takie.

Prawactwo
  • Odpowiedz
Nauka jest lewacka ponieważ opiera się na faktach i argumentach.


@Mr_RIP: skoro opiera się na faktach, to nie jest lewicowa, bo lewica opiera się na kłamstwach i urojeniach.

Prawaczki nie mogą znieść faktów i produkują tony bzdur i urojeń


Widać jesteś prawaczkiem i to raczej tym mniej inteligentnym.
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: W tym programie to przede wszystkim grupy wiekowe to wariactwo:

4-6 lat - "świadomość własnej tożsamosći seksualnej"
czyli wg Ciebie 4 latek odczuwa pociąg seksualny aby móc określić jakiej orientacji
  • Odpowiedz
@Zuen:
I czemu kłamiesz? To są wskazówki dla psychologów jak mają sobie radzić z rozwojem seksualnym dzieci i nastolatków. Ja wiem, że dla upośledzonych konserw płeć i orientację uzyskuje się kończąc 18 lat ale natura i fakty twierdzą coś innego.
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: To chyba Ty kłamiesz skora taki jest program to muszą to omówić więc skończ manipulować. A poza tym to nawet na jedno moje pytanie nie odpowiedziałeś tylko rzucasz inwektywami!
  • Odpowiedz