Wpis z mikrobloga

  • 1
Halo Mircy. Mam spory problem z gołębiami, przeprowadzam się niedługo do mieszkania w centrum Krakowa i jako jedno z niewielu osób mam tam balkon na fasadzie budynku, który oczywiście uwielbiają te skrzydlate obsrańce. Walczył ktoś z nimi I wygrał tę wojnę? Wolałbym uniknąć siatek. Czytałem coś o wywarach z muchomora dodawanych do karmy, ale chyba za dużo zabawy ze zbieraniem xD pomuszcie #krakow #zalesie #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 17
@ejkejej: a nie ma tam mozliwowsci zainstalowania siatki na jakims stelarzu? Takiej nie-chamskiej oczywiscie. Ludzie instaluja takie na balkonach dla swoich kotow, zeby nie zlecialy. Takie cos powinno rozwiazac problem srania na balkon.
  • 0
Sztuczny ptak tam jest i ma na sobie gołębie odchody, tyle na ten temat;) @Cumpelnastodwa: W ostateczności będę kombinować, ale chciałem dać tam dużo roślin i nie chce żeby były ograniczanie siatką @Homie1109: ciekawe, ale komentarze tam średnio przekonują...
@piotr414: Takie coś mi się marzy...
  • 1
@ejkejej U nas na parapecie od okna są kolce i nawet dają rade- w końcu się skończyło to wkurzające gruu gruuuu o 6 rano. Natomiast jeśli chodzi o balkon to zainstalowanie siatki zrobiło robotę. Poszukaj czasem w marketach mają jakies promki na siatki ogrodowe, na krety czy jakiś inne szkodniki, możesz spróbować z siatką ogrodową albo nawet z przęsłem ogrodzeniowym. Pamiętaj tylko że jeśli elewacja jest nowa to musisz mieć zgodę zarządcy