Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak się zastanawiam, co jakiś czas pojawiają się pogłoski o reaktywacji #lost wiem, że większość uważa że to słaby pomysł, choć moim zdaniem pokazanie tego co działo się na wyspie po śmierci Jacka byłoby ciekawe. Można by rozwinąć wątek pierwszych ludzi na wyspie, a także kto był architektem źródła. Oczywiście wszystko zależy od realizacji i pomysłu, ale potencjał jest duży.
#przemyslenia
  • 3
@tomosano: Ja nie mialbym nic przeciwko zeby zrobili nowa wersje Lostow, w sensie rozbija sie samolot na wyspie, pomoc nie przychodzi i zaczynaja sie klopoty. Nowa fabula, nowi bohaterowie tylko ogarnieci scenarzysci, ktorzy budujac jeden watek wiedza jak sie skonczy, a nie jak w pierwowzorze gdzie scenarzysci wymyslali coraz to mocniejsze i szokujace sceny i dawali na koncu jakies plytkie wytlumaczenie.
Serial pokazujacy co sie dzialo na wyspie po smierci Jacka
@sucref: Prawie na stówę jak zrobią nowe losty, to będzie w ten sposób jak mówisz. Formuła się świetnie sprawdziła. Kontynuowanie wątków albo rozwijanie z oryginalnych lostów nie do końca by zadziałało, bo ludzie nie pamiętają i nie obchodzi ich co się działo w serialu, który pojawił się na antenie w 2004.

W sumie sam pomysł na coś takiego mi się podoba, tylko jestem ogromnym fanem serialu i byłoby to pewnie trudne