Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę mvm i miałem trochę szczęścia i się to zwróciło. I mam jedno pytanie
Gdzie można sprzedać zestawy "wytworzone"? Bo cześć łatwo się pozbyć
Wystawiam to na backpack-u i nikt tego nie kupuje mimo zaniżonej ceny "jeszcze trochę i bardziej będzie się opłacało to wystawić na tyku steam gdzie nic się nie opłaca "ale kupują tam ludzie"

#tf2 #teamfortress2
  • 6
  • Odpowiedz
@cielak44: +zna ktoś poradnik lub może powiedzieć jak się nie nabrać na oszustów.
Ostatni raz handlowałem dawno temu a ostatnimi czasy tylko kupowałem i poza wymianą 1-1 jestem słaby.
Np. ostatnio koleś mi proponował 15 kluczy za "Professional Killstreak Iron Bomber Kit" i chciał mój adres url "nie wiem po cholerę mu kiedy byliśmy w znajomych" . Potem wysłał ofertę że dam za darmo "item wyżej" coś tam tłumacząc.

Accept this
  • Odpowiedz
@cielak44: a co do scrapa, bo nie mogę już edytować, to strona z botami handlującymi, wiesz quick sell-quick buy, ale ceny są z backpacka.

Mają też aukcje i loterie i obecnie to chyba największa strona handlowa z tf2, zaufana, za dużo kasy na tym ciągną żeby ryzykować kradzież itemów.
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: srap jest dobry ale ma pewne minusy.
To jest strona pod lenia. Dla tych co chcą szybko kupić i sprzedać . W przypadku tanich itemów spoko ale np. ja chcę sprzedać "Professional Killstreak Iron Bomber Kit" . Mogę go spokojnie na rynku sprzedać za 110 czyli dostane 95cebulionów.
Na backpack-u cena chodzi po 12-13 kluczy czyli ~85zł max i nikt tego nie kupuje
Na srapie proponują mi 54. No kufa
  • Odpowiedz
@cielak44: A to trzeba było mówić że takie coś. Scrap jest świetny, ale do rzeczy po taniości.

No to rzeczywiście, rynek chyba będzie najlepszy, szczególnie od kiedy zamknęli tf2outpost.

Chociaż jeszcze możesz próbować na scrapie w zakładce Auctions, tam ludzie się bawią w aukcjonowanie itemów i podbijanie ceny, ale to loteria, nie wiadomo czy pójdzie czy nie.
  • Odpowiedz