Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HHHHHH: były czasy jak do mnie do firmy dzwonili ludzie usiłujący sprzedać spray do mycia klawiatury i sprężone powietrze. byli zawsze bardzo zdziwieni "jak to, nie myje pan?"
ano, nie myję. rok, półtora i wymieniam...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@massbombing: elektronika była droga, to ludzie wymyślali takie rzeczy by ją chronić przed ewentualnym uszkodzeniem. Po części rozumiem bo bieda w kraju to ludzie dbali nawet o taką klawiaturę, z drugiej strony to tak jakby bawić się pluszowym misiem przez torebkę foliową
  • Odpowiedz
  • 71
@Ashby Ale tą przykrywkę na klawiaturę zakładało się jak się nie używało klawiatury a nie pod czas pracy
  • Odpowiedz
@nastynas jak w 1999 roku pan Mariusz przywiózł nam nasz pierwszy komputer to tata go zapytał o tę szybę na monitor, a pan Mariusz powiedział, że taka szyba jest jeszcze droższa niż monitor. 20 lat korzystamy z komputera i nikomu oczy się nie popsuły.
  • Odpowiedz
Kiedyś, chyba był to przełom 80/90 somsiad przyszedł do mnie co bym mu tanio kupiony komputer pomógł podłączyć .
Okazało się, że zrobił interes życia kupując taką właśnie klawiaturę i myśląc, że to cały komputer ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pacmanxx: ło miałem podobny przypadek, gdy w okolicach 93/94r. ja jedyny we wsi/gminie miałem amige500, i kiedyś kolega z klasy, przyszedł z klawą z jakiegoś AT i się pytał czy da sie na tym grać w gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Nie, zawsze toczyłem bekę z kolegi który taką miał że jego cała rodzina zbierała latami na klawiature i teraz ją trzyma pod folia bo jak się pobrudzi to nową za 10 lat kupią
  • Odpowiedz