Wpis z mikrobloga

@KikU: a czy to działa tak, że możesz z dowolnego miejsca w Polsce do dowolnego miejsca w Polsce? a poza tym mam już w puli 9 nagród rzeczowych, 3 zapalniczki, czyli drobnica i 6 książek. A w ogóle super opcja, dzięki za propozycję, jeśli do tego dojdzie, to na pewno zareklamują Twoją firmę w znalezisku podsumowującym ;)
@stekelenburg: Dokładnie, z każdego do każdego :) Możemy zorganizować odbiór od sponsorów i doręczenie nagród do Ciebie, posegregujesz je i podeślemy do laureatów ;)
@KikU: do mnie nie ma sensu, bo nie ma co segregować, ja będę tylko ew. pośrednikiem w uzyskaniu adresów i podaniu sponsorom. No ale to już ustalimy jak przyjdzie do rozdawania nagród. To zawołam jeszcze tutaj sponsorów, żeby wiedzieli, że jest taka opcja.

@CanisLupusLupus: @Dreszczyk @semperfidelis przeczytajcie post powyżej i wiedzcie, że jest taka opcja. Szczegóły myślę, że ustalimy ew. później ;)
Ze względu ekonomicznego ma to sens, jeśli nagród jest 9, mają iść z 3 miejsc i trafić do 6 osób, to musielibyśmy wysłać co najmniej 9 paczek. A jeśli każdy sponsor by je podesłał do Ciebie, to spada nam do 6 przesyłek ;)
@stekelenburg: Dla mnie spoko. Mogę podesłać książki w jedno miejsce, aby kurier odebrał je i poszły dalej do wygranych. Jednak będę mógł to zrobić dopiero około 20 sierpnia, bo jestem na urlopie w tym momencie. Ale myślę, że nie jest to wielkie utrudnienie ;)