Wpis z mikrobloga

Mam sobie #dyskgoogle #googledrive od #google. Mam pobraną aplikację na Win, gdzie mam zaznaczane "synchronizuj wszystko". Po Synchronizacji katalog zajmuje 2,2GB, natomiast google drive na web pokazuje mi zajętość 16,8GB z 19GB - z czego 11GB to dysk, a 5,8GB gmail. Kosz mam pusty, więc nie wiem już gdzie szukać brakujących GB :/
  • 6
  • Odpowiedz
@Bioshock no ale żeby to było 11 gb zamiast 2,2? Coś jest nie halo, w pierwszej chwili obstawialbym kosz ale jak jet pusty to może go
@czaq niedawno opróżnił i jeszcze się nie zsynchronizował
  • Odpowiedz
@czaq: pogrzeb w ustawieniach czy coś jeszcze się nie synchronizuje. Podejrzewam że poza folderem gdzie coś trzymasz jest synchronizowane coś jeszcze. Jak odłączysz konto Google w apce na kompa i będziesz ponownie podłączał to tam będziesz miał opcje jakie foldery synchronizować. Tylko najpierw zrób Backup backapu na wszelki wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@temokkor niby mam zrobioną kopię what's app ale wszędzie piszą że się nie wlicza w to. A zajmuje prawie 10GB czyli mniej więcej tyle co brakuje ;/
  • Odpowiedz
@czaq czemu by się miał nie wliczać, to googlowska apka? Zrób jej backup i usuń z dysku Google i zobacz. Dużo filmików i zdjęć masz w niej zapisanych że 10gb waży?
  • Odpowiedz