Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że jest jakiś gościu @DzikiNick na tagu i coś mi kliknęło w głowie, że kojarzę ten nick. Szybkie przejrzenie katalogu C:#!$%@?\DzikiNick na szyfrowanym dysku dało odpowiedź. Oto co znalazłem.
Przeczytajcie ten drugi post o cenie. Mamy akurat 1 marca 2019, a IOTA kosztuje "okrągłe" 0,29$


#kryptowaluty #iota #thebestofkrypto
Pobierz
źródło: comment_ZEeUCwKdaT1MhScmtoQqOHgNHFYRTctE.jpg
  • 12
@Smule: tak Janusz to było moje konto, a co do tego screena to wiele razy było już to wypominane, a screeena wpisu, w którym oznajmiłem że zamknąłem longa z tego samego dnia to już jakoś nikt nie zrobił ale płytcy ludzie mają do siebie to, że screenują tylkoto co dla nich wygodne
@Manah: napisałem tam jasno, że "JEŻELI tempo wzrostu zostanie zachowane" jak widać nie zostało, poza tym to miało posłużyć, za ciekawostkę, a nie coś na czym można realnie się opierać, a co do inwestycji, to mimo tego, że cena jest jaka jest to dalej uważam, to za najciekawszy projekt w krypto
@DzikiNick: Spoko. Nie obchodzą mnie twoje pieniądze, przy takiej okrągłej miesięcznicy nie wypadało nie obudzić wspomnień. Największy kek miałem i tak z Amelka, który nie zrozumiał prostego opisu.