Wpis z mikrobloga

@StaryWilk: kiedy Korwin szydził z niepełnosprawnych? Jeżeli mowa o paraolimpiadzie to mocna nadinterpretacja jego słów. Też mam bekę ze stwierdzeń takich jak „szachy dla kretynów” albo „koszykówka debili”, ale nie obrażał niepełnosprawnych. To tak samo jak oskarżanie go o ovrażanie czarnych za użycie słowa „murzyn”, które nie jest w żaden sposób obraźliwe. Nie dajmy się zwariować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@ethc

a twoja mina jak to pisales nie wygladala podobnie?


Nie,mnie nie cieszą ludzkie tragedie. Godek też prawdopodobnie nie, ale chce do takich tragedii doprowadzać.
  • Odpowiedz
@Soojin21: chlopie ile jest takich tragedii, ze musiales ich az w argentynie szukac? dziecko poczete z gwaltu to znikoma ilosc. dzisiaj jeszcze na wypoku jedno w iraku bylo, ale tam trwa wojna, to sa inne realia
  • Odpowiedz
  • 18
@ethc

chlopie ile jest takich tragedii, ze musiales ich az w argentynie szukac?


Nawet gdyby była tylko jedna, to dalej o jedna za dużo.
  • Odpowiedz
@Soojin21: właśnie, bardzo wiele osób ma założone z góry rozwiązania systemowe np. gwałt to od razy patoszymy klientkę, te sprawy zarówno gwałtów jak i względów medycznych powinny być rozpatrywane każdorazowo z osobna jadnak w trybie pilnym, to są bardzo trudne sprawy, ne pewno nie powinno się nikogo zmuszać do czegokolwiek jednak każdy musi być odpowiedzialny za swe czyny. Nie może być tak że dziewczyna troszkę poszaleje a potem powie że
  • Odpowiedz
@Soojin21: mozesz se tak gadac, ze o jedna za duzo czy cos ale zla w ludziach nie wyplenisz, nawet jak bedzie mozliwosc zrobienia aborcji po takich przypadkach to i tak nie bedzie zerowa, nawet jak bedzie przymusowa aborcja po takich przypadkach to i tak nie bedzie zerowa.

do worka razem z godek mnie nie wrzucaj. bo ja nie popieram jej skrajnosci, a to co mamy w polsce miedzy innymi dopuszczalna
  • Odpowiedz
  • 4
@Antonyo77

pewno nie powinno się nikogo zmuszać do czegokolwiek


Tu się zgadzamy, bo uważam, że aborcja powinna być legalna na życzenie do 12 tygodnia
  • Odpowiedz
  • 8
@ethc

to co mamy w polsce miedzy innymi dopuszczalna aborcje w przypadku wlasnie gwaltu jest dla mnie wystarczajacym kompromisem.


Słowo klucz dla ciebie. Wygodnie jest mówić o sprawach którę cię nie dotyczą i nigdy nie będą. Większość kobiet nie chce być traktowana jak inkubatory
  • Odpowiedz
@Soojin21: wiesz jak ciężko w większości przypadków udowodnić gwałt? z calą pewnością jak znajdą dziewczynę półprzytomną i pobitą to jest jasne, natomiast każda ciąża przed 12 rokiem życia mówi że jest cos nie tak. Tak jak pisałem wszystkie te przypadki są bardzo trudne do rozsądzenia. Jednak niezależnie od wszystkiego we wspaniałej większości przypadków nie trzeba aborcji, jest wiele rodzin które chętnie adoptuje maleństwo.
  • Odpowiedz
  • 8
@Antonyo77

Jednak niezależnie od wszystkiego we wspaniałej większości przypadków nie trzeba aborcji,


Jeśli kobieta nie chce być w ciąży, to to już jest wystarczający powód
  • Odpowiedz
@Soojin21: 1. jeśli kobieta nie chce być w ciąży to niech nie współżyje, 2. domy dziecka istnieją bo trafiają tam w znakomitej większości starsze dzieci a takich już nie chcą adoptować
  • Odpowiedz
@Soojin21: wiesz, ale to jest niekonczaca sie historia i stad mnie drazni i czemu tylko do 12 tygodnia chcesz?

@Antonyo77 w mysl naszego prawa stosunek z osoba ponizej 15 roku zycia to gwalt z automatu

w domach dziecka noworodkow prozno szukac.

jak lewacy rozszerza aborcje nawet do 9 miesiaca to pozniej bedzie im ciezej wspierac pary homoseksualne chcace adoptowac noworodka :(
  • Odpowiedz