Wpis z mikrobloga

@Kylphi: I serio, jakaś apka przesądza o tym, że macie zagrać w dany tytuł? Już widzę te rozmowy:
- Zagrajmy w XX, dawno w nią nie graliśmy, a jest fajna
- Nie mam dziś ochoty na cięższe gry
- No ale wyzwanie...
- No dobra
( ͡ ͜ʖ ͡)
@Niekumaty_: A gdzie napisalem ze apka o czymkolwiek decyduje? Jest to tylko narzedzie do sledzenia ile gramy, w co, z kim, kto wygrywa etc.

Liste gier sami wybralismy, poza grami z listy gramy regularnie w inne tytuly.
@Niekumaty_: Eee napisalem ze robimy i wrzucilem screen z aplikacji. Jakbym wrzucil zdjecie kartki z recznymi zapiskami to wywnioskowalbys ze to kartka decyduje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ktoś z Was też stara się


@Kylphi: spytałeś, czy ktoś "też stara się", to się teraz nie wypieraj. Starasz się zrobić wyzwanie, czyli jak masz do wyboru grę A, B lub C, to grasz w to, czego Ci brakuje do wyzwania. Nie rozumiesz tego, co sam piszesz?
spytałeś, czy ktoś "też stara się", to się teraz nie wypieraj.

@Niekumaty_: Nie wypieram się, napisałem tak.

Starasz się zrobić wyzwanie, czyli jak masz do wyboru grę A, B lub C, to grasz w to, czego Ci brakuje do wyzwania.

@Niekumaty_: Nic takiego nie napisałem. To Twoja interpretacja.

I serio, jakaś apka przesądza o tym, że macie zagrać w dany tytuł?

no właśnie napisałeś, że apka decyduje, bo staracie się
@Kylphi: https://sjp.pwn.pl/sjp/starac-sie;2523826.html
Masz, przeczytaj sobie definicję zwrotu starać się". Bo serio, nie rozumiesz jego znaczenia.

I nie byłoby tej całej dyskusji, gdybyś normalnie napisał, że robisz wyzwanie BGG. Okay, robisz to robisz, może zrobisz, może nie zrobisz. Ale skoro starasz się je zrobić, no to znaczy, że grasz pod wyzwanie i tylko z tego się śmieję. Jeszcze raz kłania się definicja.
@Niekumaty_: Znam definicję zwrotu starać się, przeczytałem ją teraz raz jeszcze i nigdzie nie jest napisane, że trzeba podporządkować każdy aspekt swojego życia pod cel który staramy się osiągnąć.

Po raz kolejny dopisujesz swoje widzimisię.
Dobry nick wybrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)