Wpis z mikrobloga

Okulary z polaryzacją i filtrem UV400 za 2.60$ (~10zł)

Dlaczego akurat te okulary? Otóż dlatego, że po pierwsze ich owalny kształt lepiej się układa na twarzy i nie pozwala na oślepienie. Ten kto nosił okulary by się "pokazać" z pewnością doświadczył uroku olśnienia poprzez wpadające promienie słoneczne pomiędzy okulary a oczy. Po drugie cena. Nie oszukujmy się, że te okulary przeżyją z nami kilka lat. Są to okulary sezonowe, które spełnią swoje zadanie. Polecam zakupienie 2 szt. by np jedne mieć w domu, a drugie w samochodzie. Po trzecie polaryzacja i filtr UV400. Pewnie nie jesteście do końca przekonani co do tego, że szkła są spolaryzowane oraz posiadają filtr UV400. Ja też nie, ale zazwyczaj majfriend dołącza do okularów karteczkę, która pozwala na sprawdzenie czy jest polaryzacja czy też jej nie ma. Co do UV to można sprawdzić poprzez np latarkę UV do sprawdzania banknotów. Gdy, któryś testów zawiedzie zawsze można wystąpić do AliExpress z prośbą o zwrot.

Sam ryzykuję i zamawiam dwie sztuki. Cena niewielka, a na bazarze pewnie będzie to samo tylko za 30zł.


#aliexpress #okulary i trochę #przemyslenia
konto_zielonki - Okulary z polaryzacją i filtrem UV400 za 2.60$ (~10zł)

Dlaczego a...

źródło: comment_RTi1CwbaPPuboPXKrMa2W83PkZFHuxvW.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
2,05 $ z wysyłką (w App taniej) aliexpress.com/item/Mens-Polarized-Sunglasses-Fishing-Sun-Glasses-Driving-Cycling-Glasses-Sports-Outdoor-Fishing-Eyewear/32815230795.html
  • Odpowiedz
która pozwala na sprawdzenie czy jest polaryzacja czy też jej nie ma.


@konto_zielonki: bierzesz okulary i zakladasz na ryj. patrzysz na ekran lcd np komputera i przekrzywiasz glowe jak pies. ekran staje sie ciemniejszy lub zupelnie czarny = masz polaryzacje. banalna metoda sprawdzenia.
co do UV to trzeba miec latarke UV. Ale prawdziwe UV a nie fioletowy LED. I wtedy swiecisz na kartke i wstawiasz szklo miedzy nimi. Widac od razu
  • Odpowiedz
@j130: niby taniej, wzór ten sam ale Pan Chińczyk nawet nie zająknął się o filtrze UV. Sam nie wiem... Twój wybór.
@blantek: jak się ma smartfona z ekranem LCD to jest ta sama sytuacja - na AMOLED nie działa, wiem bo sprawdzałem i teraz nie wyobrażam sobie telefonu z innym ekranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@j130: zdecydowanie trzeba patrzec zeby bylo napisane ze jest filtr UV a najlepiej potwierdzenie tego faktu od kupujacych w feedbackach.
okulary bez uv sa niewiele tansze ale bardzo niebezpieczne dla naszych oczu.
tez zawolam @konto_zielonki: zeby kategorycznie odradzal takie wybory :)
  • Odpowiedz