Wpis z mikrobloga

  • 0
@waciak
@noctem_corvus
@Fedain
@bartekk-jakubiak
Zaczął mi sypać bluescreenami Windows, zawsze po około 10 minutach pracy, kupiłem taka przejściówkę jak na pic rel, sformatowalem partycje systemowa, no i przy instalacji Windowsa w momencie wyboru partycji zawiesza się, dysk znika z widoku i dupa.
No a jak podłączam go przez te przejściówkę to pokazuje foldery z głównego katalogu i może po jednym w dół, ale żadnych plików w niektórych folderach
riizzlaa - @waciak 
@noctem_corvus 
@Fedain 
@bartekk-jakubiak
Zaczął mi sypać bluesc...

źródło: comment_Tydeb7kpgoGul9cxUNxP67WsbvxonOzu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@riizzlaa: zdycha, aż do momentu że nic nie zobaczysz, ot takie duszki przed śmiercią :) A tak na poważnie czas odczytu będzie coraz krótszy aż do momentu kiedy nie da się nic odczytać.
  • Odpowiedz
@riizzlaa: Ot taka dykteryjka, a`pro po hinduskich systemów operacyjnych (czytaj windows 10). trefiłem na kilka przypadków kiedy w trakcie przebudowy jądra systemu (czytaj dużej aktualizacji systemu, zmiana wersji) klient wyłączył sprzęt. Zgadnij co się stało. Otóż wszystko w pisdame. Brak możliwości naprawy, widzisz wszystko pliki, foldery, wszystko idealnie. Firma na M, nie przewidziała naprawy z poza uruchamiającego się systemu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@riizzlaa: Na marginesie, sam bym im wyjebmał gonga, tylko kurnia komu? producentowi softu? sprzętu? No chodźcie na gołe klaty kuszwie!( ͡° ͜ʖ ͡°)(°°
  • Odpowiedz