Wpis z mikrobloga

#wroclaw
Teraz, kliniki
Jako, że donos jest najwyższa forma aktywności obywatelskiej, a wychodząc z uczelni poczułem odruch wymiotny - ze względu na tych oszołomów, jak i treści przez nich przedstawianych, poczułem się w obowiązku zadzwonić do Pana Bagiety. Mam nadzieje, ze sprzątną tych dzbanów i ich plakaty.

#4konserwy #neuropa #bekazkatoli #bekazpodludzi
ulof_melberj - #wroclaw 
Teraz, kliniki 
Jako, że donos jest najwyższa forma aktywnoś...

źródło: comment_rkV6QSRBXCDAtTSBDSxMpJYOZZktIEyD.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SuchyArbuz: dokladnie tak wyglada dzwonienie, najpierw sie ladnie przedstawiasz, podajesz dane osobowe, pesel, numer buta, dlaczego sie tam znajdowales, gdzie zmierzasz, skad masz te rzeczy, czemu przeszedles na druga strone skoro pasy sa tylko 2,7km dalej i wtedy dopiero Cie przełączają do odpowiedniego oddzialu gdzie zaczynasz od nowa... wiec w 46sekund to najwyzej sobię kozę z nosa wydlubiesz niż cos zgłosisz.
@SuchyArbuz @mariuszMAXpalonko

to ciekawie xD U mnie wyglądało to tak:

-Dzień dobry, numer alarmowy
-Dzień dobry z tej strony Anon, chciałbym zgłosić pikietę na Skłodowskiej-Curie przy przystanku Kliniki, szóstka demonstrujących wyposażona jest w banery pokazujące drastyczne zdjęcia martwych płodów, prezentując tym samym treści gorszące przechodniów oraz narusza dobre imię szpitala
-Dobrze, rozumiem, w którym miejscu na ulicy Skłodowskiej-Curie odbywa się ta pikieta?
-Naprzeciwko przystanku Kliniki w stronę Biskupina, przed szpitalem.
-Dziękuję, zgłoszenie