Wpis z mikrobloga

Kojarzycie Perfekt Dent z Warszawy? Mam do nich na piątek umówioną wizytę, no wiecie, ząb boli () . I nie wiem czy powinienem się bać, czy może na lajcie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na wasze opinie.
  • 27
  • Odpowiedz
W sumie to robiłam w warszawskim perfekt dent zęby, ale to było bardzo dawno temu. Tak jakoś koło siedmiu, ośmiu lat temu, jak jeszcze wynajmowałam mieszkałam na tarchominie. Nie za bardzo pamiętam co tam konkretnie się działo, ale chyba było ok, bo nie pozostała mi jakaś trauma po wizycie u nich. A musisz wiedzieć, że dentystów boję się panicznie, i unikam z zasady. Jak nie jest naprawdę źle, to się u dentysty
  • Odpowiedz
Warszawski Perfekt Dent? O ile dobrze kojarzę, to właśnie tam prostował sobie zęby mój różowy. Zapytam ją o to po pracy, i jeśli się nie mylę, poproszę o jakąś opinię na ich temat.
  • Odpowiedz
O ile się nie mylę, to właśnie tam robiłem swego czasu leczenie kanałowe. Nie przypominam sobie żadnych problemów, dwie wizyty i sprawa została załatwiona. Zęba zrobiłem ze znieczuleniem więc wszystko przebiegło praktycznie bezboleśnie. Na miejscu można było zrobić zdjęcie rtg, co znacznie wszystko mi ułatwiło. Podejście do pacjenta też oceniam na dobre. Nie masz się czego obawiać.
  • Odpowiedz
Leczę u nich zęby w miarę potrzeby, podobnie jak pół mojej rodziny. Fuszerki w Perfekt Dent nie robią, przynajmniej ja się z czymś takim u nich nie spotkałam, tak więc spokojna głowa. Ceny raczej takie umiarkowane jak na Warszawę.
A jak się boisz bólu, to poproś o podwójne znieczulenie. Ja tak czasami robię, przy poważniejszych tematach stomatologicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak ci wejdzie takie podwójne znieczulenie,
  • Odpowiedz
A jak się boisz bólu, to poproś o podwójne znieczulenie. Ja tak czasami robię, przy poważniejszych tematach stomatologicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak ci wejdzie takie podwójne znieczulenie, to na pewno już nic nie poczujesz. Przez resztę dnia nic nie będziesz czuć w okolicach ust ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nataliyah: dokładnie tak. jak tak właściwie zawsze robię. pojedyncze znieczulenie na mnie nie
  • Odpowiedz
A tak swoją drogą, to mogli się postarać o bardziej kreatywną nazwę firmy niż perfekt dent. Wpis rzucił mi się w oczy, myślę sobie, znajomy mireczek pyta o opinie na temat mojego dentysty, to co mi szkodzi napisać kilka zdań. No i napisałem już połowę posta, rozpisałem się jak głupi, po czym musiałem go skasować. Bo nie w porę się zorientowałem, że wspomniany mireczek owszem pyta o perfekt dent, ale o perfekt
  • Odpowiedz
A tak swoją drogą, to mogli się postarać o bardziej kreatywną nazwę firmy niż perfekt dent.


@Moser: perfekt dent to nazwa dobra jak każda inna. Mi się podoba, budzi zaufanie. A autor wyraźnie wspominał, że chodzi o klinikę stomatologiczną z Warszawy. Trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie się czepiać bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kojarzycie Perfekt Dent z Warszawy? Mam do nich na piątek umówioną wizytę, no wiecie, ząb boli () . I nie wiem czy powinienem się bać, czy może na lajcie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na wasze opinie.


@OP-i-NIE: Przy odrobinie wysiłku można znaleźć w wyszukiwarce wiele opinii na temat perfekt dent warszawa. Poszukałam, i znalazłam przeszło kilkanaście ;) Z czego zdecydowana większość
  • Odpowiedz
Warszawski Perfekt Dent? O ile dobrze kojarzę, to właśnie tam prostował sobie zęby mój różowy. Zapytam ją o to po pracy, i jeśli się nie mylę, poproszę o jakąś opinię na ich temat.


Dostałem potwierdzenie od różowego, że to właśnie w Warszawskim oddziale Perfekt Dent miała robioną ortodoncję. Nie znałem jej co prawda z czasów przed prostowaniem zgryzu w Perfekt Dent, ale z tego co widziałem na fotkach, to nie wyglądało to
  • Odpowiedz
perfekt dent to nazwa dobra jak każda inna. Mi się podoba, budzi zaufanie. A autor wyraźnie wspominał, że chodzi o klinikę stomatologiczną z Warszawy. Trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie się czepiać bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maRRoKKo: Niech ci będzie. Rzeczywiście nie doczytałem, że chodzi o perfekt dent z warszawy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To ja może powtórzę, co napisałam na temat Warszawskiego Perfekt Dent w Google:

W Warszawskiej klinice stomatologicznej Perfekt Dent przy ulicy Odkrytej, miałam swego czasu robione leczenie górnej trójki. Ząb zaczął mnie boleć praktycznie z dnia na dzień, w środku tygodnia, i nie mogłam sobie pozwolić na oczekiwanie na wizytę w moim rodzinnym mieście. Zęba musiałam więc robić na miejscu, w Warszawie. Klinikę Perfekt Dent wybrałam właściwie ze względu na lokalizację, miałam
  • Odpowiedz
Witam, także jestem zainteresowany opiniami na temat Perfekt Dent z Warszawy. Szczególnie interesuje mnie u nich kwestia protetyki. Będę wdzięczny za info na PW.
  • Odpowiedz
@kawuel:

Witam, także jestem zainteresowany opiniami na temat Perfekt Dent z Warszawy. Szczególnie interesuje mnie u nich kwestia protetyki. Będę wdzięczny za info na PW.


Tak jak pisałam, jak dla mnie Warszawski Perfekt Dent to wysokiej klasy specjaliści, jak się okazuje również od protetyki. Wróciłam do nich jakoś miesiąc temu, po dłuższej nieobecności. Mój przypadek na pewno nie należał do łatwych, wymagało to odbudowy połowy zęba który złamał się pod dziąsłem.
  • Odpowiedz
Byłem tam u nich w Perfekt Dent w zeszłym tygodniu. W tym oddziale na Tarchominie. Ząb na*%$@#ł już od jakiegoś czasu i już nie dałem rady dłużej zwlekać. Miałem dwie wizyty. Na pierwszej rozpoznanie problemu, i kanałowe. Na drugiej kontrola i wyciągnięcie trutki. Trochę mnie to wszystko kosztowało, wiadomo jak to u dentysty. Najważniejsze jednak, że ząb przestał rwać i mam spokój. Oby na dłużej bo szczerze nie cierpię dentystów.
  • Odpowiedz
Na piątek mam umówioną kolejną wizytę w Warszawskim Perfekt Dencie. Napiszcie mi Miraski, jakich cen się spodziewać? Bo nie chcę do nich dzwonić i wypytywać jak jakiś Janusz z Cebulowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A obawiam się, iż od czasu mojej ostatniej wizyty u nich, mogło się sporo w tej kwestii zmienić.
  • Odpowiedz
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić, którego konkretnie Perfekt Dentu dotyczy ten wątek? W samej warszawie są cztery placówki o takiej nazwie, a w Polsce przynajmniej dziesięć razy tyle. Czy to chodzi o tą placówkę:

Perfekt-Dent Anna Łygas-Kasprzak Bartłomiej Kasprzak s.c., ul. Odkryta 44W, 03-148 Warszawa, NIP 524-24-46-222.

Będę wdzięczna za wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
Odświeżam temat, bo potrzebuję jakichś aktualnych opinii o Perfekt Dent. Najbardziej zależy mi na opinii dot. placówki na Białołęce, bo akurat tam mam wizytę, chociaż na temat tarchomińskiej też chętnie poczytam :) Polecacie perfekt dent? Nie polecacie? Piszcie, piszcie, bo nienawidzę dentystów i borowania i na samą myśl o wizycie już mi słabo :D
  • Odpowiedz