Wpis z mikrobloga

@hemikalik zarejestrowalem sie tam ostatnio i sam nie wierzę w to co na reddicie spotkałem. Interesuje mnie jedna kwestia i tu na wykopie byłbym zjechany na Maxa po pytaniu na jej temat. Może 1% odpowiedzi byłby "neutralny" Wchodzę na reddita a tam 100% zajebistych odpowiedzi, jak coś jest nie tak to chłopaki na spokojnie wyjaśnią, wytłumaczą i poradzą co robić dalej. No k---a szok i niedowierzanie. Aż musiałem parę postów ludzi
  • Odpowiedz
@hemikalik: Bo tamci nie są prawiczkami, taka różnica :)
Tutaj jest nawet taki jeden glupek - janusz_pol, który umawia się z kobietami używając zdjęć przystojniejszego od siebie, tylko po to by na spotkanie nie przyjść i je wystawić.
  • Odpowiedz
@ifiruledtheworld: no niestety tak jest, dlatego przenioslem sie na reddit jezeli chce porozmawiac o czyms ciekawym, a na wykopie pozostalo posmiac sie z hipokryzji polskich karaluchow. To samo robia polscy Youtuberzy, po prostu wrzucaja link nie wdaja sie juz w dyskusje, bo kazdy stwierdzil, ze nie ma sensu z workami smieci rozmawiac. Jest jeszcze Lurker i trzyma poziom jak wykop 10 lat temu.
  • Odpowiedz