Wpis z mikrobloga

@Kawka00 To że, ktoś ma mózg a nie umie go używać i nie potrafi przyswoić żadnej wiedzy to też jest jakiś błąd genetyczny. Żyj sobie w tym swoim zamkniętym prawilny światku gdzie wszystko jest proste i z niego nie wychodź. Tacy jak Ty nie różnią się od antyszczepionkowcow czy plaskoziemcow, bo podobnie jak oni nie chcą przyjąć do wiadomości naukowych faktów, bo to zaburza ich wizję świata.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Ok, zaraz ci odpowiem na resztę artykułu, na razie dwie strony przeczytałem

Jeśli chodzi o przypadek z pierwszej strony to moim zdaniem ta osoba nadal jest kobietą, po prostu obcięła sobie włosy, c---i itd., ale co to zmienia?
A jeśli chodzi o drugą stronę to tu się zgadzam, że istnieje trzecia płeć, i przyznałem to (nie wprost) w komentarzu powyżej.
  • Odpowiedz
@Kawka00 Zmienia to to kim się czuje taka osoba. Nie można wszystkich zaszufladkować tylko dlatego, że nam trudno to jest zrozumieć. Nie mogę pojąć - skoro nauka mówi, że tak jest, że to, że ktoś wygląda jak kobieta nie oznacza, że nią jest, bo może czuć się mężczyzną i skoro są miliony ludzi na świecie, których to dotyczy, to dlaczego tacy jak Ty nadal to kwestionują? Przeszkadza Wam, że takie osoby
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: I widzę że już przypisałeś mi tysiąc różnych poglądów/cech tylko na podstawie tego że się z tobą nie zgadzam. Oczekujecie ode mnie żebym nie opierał swojego zdania na stereotypach, po czym dopisujecie mi poglądy na podstawie kilku komentarzy.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Np. że nienawidzę gejów, że przeszkadza mi ich istnienie, że uważam ich za złe osoby, że najchętniej bym im wszystkiego zabronił, że nie daję im żyć itd. a to wynika tylko wyłącznie z komentarza powyżej.
  • Odpowiedz
@Kawka00 No dobrze, czyli się myliłem co do tej kwestii i nie masz nic przeciwko gejom, nie przeszkadzają Ci Parady równości ani adopcja dzieci przez homoseksualistów i edukacji seksualnej w szkole (bo przecież tego dotyczy wpis OPa pod którym dyskutujemy). W takim razie zwracam honor i przepraszam, że przypisalem Ci takie cechy.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: 1) nie mam nic przeciwko gejom
2) parady mogą być, ale tylko straszycie nimi dzieci XD
3) niech ktoś potwierdzi badaniami że to nie szkodzi dzieciom to ok (chyba były już takie badania, ale słabo przeprowadzone)
4) Nie mam nic przeciwko edukacji seksualnej w szkole.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: > Czasem jednak coś idzie nie tak. Genu SRY może zabraknąć lub może być uszkodzony, co spowoduje, że embrion XY nie wykształci męskiej anatomii i po urodzeniu zostanie uznany za dziewczynkę. Może też pojawić się na chromosomie X, co sprawi, że embrion XX wykształci cechy męskie i zostanie uznany za chłopca.


Mogą też zdarzyć się wariacje genetyczne niezwiązane z genem SRY, np. zespół całkowitej niewrażliwości na androgeny (complete androgen
  • Odpowiedz