Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuję taniego tymczasowego telefonu z dobrym aparatem. Brać Samsunga S6 czy Xperie XZ? Miałem raz Sony Z3 i aparat był średni. S6 na exynosie stan idealny, Xperia XZ na Snapie 820
#telefony #android
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brylek: S6 robi dobre zdjęcia, miałem go nieco ponad rok. Z minusów kiepska bateria i nagrzewanie się, szczególnie gdy korzystasz z danych komórkowych poza domem na wyższej jasności wyświetlacza. S7 Edge był znacznie lepszym telefonem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dajpandolara: baterię sobie wymienię, na oryginalną lub na tą z S7. Czyli jednak S6. Sony lubię za płynność działania i brak amoleda (wypalanie przy nawigacji), ale ten aparat jakoś dziwnie wyostrza zdjęcia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brylek: z oryginalnymi bateriami S6 to raczej będzie ciężko - mogą ich nie mieć już w serwisach. :P Te "oryginały" z Allegro bym pewnie odrzucił (musieliby wynosić te baterie z serwisów chyba). Z zamienników pewnie brałbym pod uwagę Nohon lub Green Cell albo jak wspomniałeś - bateria z S7. Jakoś nie ufam tym "oryginałom" z Allegro. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dajpandolara: znalazłem polecaną hurtownię z bateriami, ponoć sprzedają oryginały ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby tylko S6 nie zamulał jakoś tragicznie to będę szczęśliwy.
@brylek: na Androidzie 5.1.1 i 6.0.1 działało to przyzwoicie, znacznie lepiej od poprzedniego Galaxy Ace 2, który wieszał się już po tygodniu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Do 7.0 nie aktualizowałem, bo oddałem go mamie na 6.0.1 i wciąż go używa. :) Bardziej lubiłem S7 Edge.
@brylek: już nie działa, bo ma zbity wyświetlacz i spoczywa w pudełku. :P W S7 Edge brakowało mi zdjęć 16:9 przy pełnej rozdzielczości i wyostrzanie było dziwne, takie agresywne... przy przybliżeniu była lekka utrata detali czego w S6 nie zauważyłem. Fotki na Instagrama tak czy siak były jak znalazł. ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dajpandolara: ja tam lubię design Sony, ale właśnie z powodu aparatu sprzedałem Z3. Niby XZ ma lepszy, poza tym dostała Oreo no i procesor to Snapdragon więc są modyfikacje na XDA.