Wpis z mikrobloga

Moje typy na famemma
Hassan - Wiewiór - obstawiam wyrównaną walkę. Uważam iż czym dłużej walka będzie trwać tym lepiej dla wiewióra bo ma serducho do walki. Jednak hassan ma większy staż w sportach walki 60-40 na Hassana

Mnich - Przeciwnik- tutaj nie wiem czy była oficjalna decyzja co do przeciwnika ale tak czy siak 80-20 dla Mnicha

Krycha - Ruby - widziałem walkę jednego jak i drugiego i uważam iż będzie to łatwe zwycięstwo Krychy 65-35 na Krychę

Ambro - Don Kasjo - większość wiem, że kibicuje Ambro aczkolwiek uważam iż Don Kasjo wygra tą walkę. Widać było jak ambro chciał uderzyć go czy to w ex na plaży czy to na zdjęciach i kasjo ładnie go unikał jak na gościa, który miał coś z boksem do czynienia . Uważam, iż Kasjo poradzi sobie bez większych problemów jedyna szansa ambo to parter w którym może być lepszy od Kasjo. Stójkę na 100% Kasjo ma lepszą. 35-65 Kasjo

Filipek - Ryba Nie znam umiejętności żadnego z nich ciężko coś określić. Wielka niewiadoma. Ich szanse stawiam na50-50

Bonus BGC - Taxi złotówa - uwielbiam obu panów. Sympatyczni itd. Bonus słabo wypadł w walce ze Ztrolowanym. Uważam, iż złotówa bardziej się przykłada a Bonus traktuje to jako Show i zarobek. 40-60 Taxi złotówa

Linkiewicz - Godlewska - większość obstawia Linkiewicz ja sądzę iż do treningów bardziej przykładać będzie się Godlewska i uważam iż to ona wygra. Aczkolwiek tutaj dałbym 45-55 na Godlewską

Malczyński - Ferrari - dla mnie osobiście tutaj jest największy pewniak w tej walce. Wejście cepami przez Amadeusza nic mu nie da. Malczyński widać, że przykłada się do treningów. Duży zasięg i długie nogi zrobią swoje. Polaka wyklepał na punkty nie dał mu dojść do siebie. Ferrari tak na prawdę nic nie pokazał w walce z Bystrzakiem nawet pokusił bym sie o stwierdzenie, że jak by Bystrzakowi dać lepszą kondycję niż miał to mógłby ta walkę wygrać. Ferrari dużo gada a nic nie pokazał póki co przynajmniej w walce z Bystrzakiem. Pod klubem bez rękawic miałby większe szanse w oktagonie niestety one maleją. A Malczyński ....widać, że szybko załapał co i jak. Daje 85-15 Na Malczyńskiego

Isamu - DJ Pallaside - uważam iż tutaj będzie zaskoczenie. Wygra co prawda Isamu ale sądzę, iż nie przyłoży się należycie a DJ ostro #!$%@? żeby się nie skompromitować i miło nas zaskoczy. Wydaję mi się, że Isamu podchodzi do tego na zasadzie, że łatwo wygra a DJ że nie ma dużych szans co doprowadzi że ten pierwszy oleje treningi i ten drugi zrobi kawał roboty 60-40 Isamu

Jak Wy sądzicie podzielcie się w komentarzach( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #isamu #bonusbgc #amadeuszferrari #malczynski #linkiewicz #godlewska #godlewskie #djpallaside
  • 1
  • Odpowiedz
@kababeb: isamu nic nie olewa, jest siedem razy w tygodniu na treningu od kilku miesięcy także nie trafiłeś, to że chciał skompromitować pałkersona i dominować nad nim to nie znaczy, że sie nie stara. Także dla mnie isamu pewniak
Następnie Malczynski też pewniak
Kolejno linkiewicz zabije godlewską wzrostem i wagą. Co do tego, że godlewska sie przykłada do treningu to X #!$%@? D. Ta typiara na konferencji miała #!$%@? paznokcie a tak raczej sie nie da trenować xd
Zlotowa ez win, bonus ma wszystko w #!$%@? i liczy na szybką kase. Od kilku lat nie potrafi zbić wagi a zlotowa jak widać kilka miesięcy i poszło 30kg
Filipek vs ryba, stawiam na filipka bo go lubie ale tu jest loteria xd
Ambro vs don kasjo, kasjo ez win,mozna go nie lubić czy cos ale zabije on Ambro wzrostem i wagą a doświadczenie w boksie mu
  • Odpowiedz