Wpis z mikrobloga

Witam, na początek dziękuję, że ktoś w ogóle zechciał zaobserwować ten tag, bardzo mi miło :) Dziś wrzucam krótkie podsumowanie ankiet za okres 23-25 luty 2019r. Zestawienie obejmuje informację o ilości otrzymanych oraz wypełnionych ankiet. Wypełnione badania to takie, które udało się ukończyć, a tym samym uzyskać za nie punkty/pieniądze (w zależności od panelu). Myślę, że jeszcze w tym tygodniu dodam wpis dotyczący ogólnych, przydatnych informacji związanych z tematyką ankietową oraz opis wybranego panelu.

1) Clixsense - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
2) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
3) Global Test Market - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0

Powyższe zestawienie nie powala, jednak obejmuje także weekend, czyli czas, w którym ankiety dostępne są sporadycznie. Mam nadzieję, że w kolejnym wpisie będę mogła pochwalić się większymi "cyframi". Oczywiście jeżeli ktoś z Was chciałby uzyskać jakieś informacje w podanym (lub innym) temacie, może zawsze wysłać do mnie wiadomość prywatną :) Pozdrawiam!

#dziennikpracy
  • 4
@stefan_banach: Wypełnianie ankiet opiera się na pewnych "zasadach". Jedną z nich jest fakt, że nie do wszystkich uda nam się zakwalifikować. 99% badań opiera się na tzw. pytaniach wstępnych, które najczęściej obejmują dane demograficzne (kraj pochodzenia w przypadku paneli zagranicznych, wielkość zamieszkiwanego przez nas miasta, miejscowości lub wsi, wiek, płeć, ilość osób w gospodarstwie domowym itp.). Na podstawie podanych informacji jesteśmy kwalifikowani do ankiety, bądź z niej odrzucani. Odrzucenie skutkuje brakiem
@stefan_banach: Patrząc na to, co ja otrzymuję to płatności za ankiety w panelach zagranicznych wahają się od powiedzmy 0,20$ do 5$ za ankietę (te wysoko płatne to takie perełki i nie zdarzają się często), z kolei polskie panele "płacą" w punktach, ale w przeliczeniu na pieniądze można założyć zakres od 0,20 gr do 5 zł za ankietę (sporadycznie zdarzy się jakieś badanie za np. 10 zł). W przeliczeniu na miesiąc -