Wpis z mikrobloga

Im więcej kupuje na #amazon tym bardziej skłaniam się do stwierdzenia, że jednak support nurkuje a może kurierzy #oszukujo?
Kupiłem od Amazon/Amazon 18.02 przedmiot X, paczka wyjechała następnego dnia, termin dostawy za 3dni dni. Termin minął, podali kolejny za 5dni. Minęła godzina 20:00 (kurier DHL do tej godziny rozwozi paczki) i widzę w systemie:
"Gdyby przesyłka nie dotarła do dnia 6. marca, postaramy się pomóc"
- czyli dają sobie 12dni na dostawę i zwracają kasę.
Nie wiedzą gdzie jest paczka, wyjechała z magazynu we Francji (zakup z amazon.de) i już dwa dni później zakończył się tracking. Sprawdzałem numer przesyłki na stronie każdego kraju przez który mogłaby ta paczka jechać... zero informacji nawet początkowego statusu, na infolinii DHL też nie wiedzą o niej nic. Tylko na stronie Amazon.de jest info:

czwartek, 21. lutego
3:01 AM Przesyłka opuścila punkt firmy Amazon
Saint-Martin-de-Crau, Marseille FR
1:01 AM Przesyłka dotarła do punktu firmy Amazon
Saint-Martin-de-Crau, Marseille FR

Za każdym razem w dniu deklarowanego terminu dostawy byłem zapewniany, że paczka zostanie dostarczona do wieczora (mimo, ze widziałem na str. Amazon, że paczka jest min. 1000km ode mnie. Następnego dnia na infolinii... Nie wyślą następnej a ta gdyby się znalazła to odeślę -NIE. Nie wiedzą gdzie jest i gdzie zaginęła, jest w drodze, będzie dobrze, otrzyma Pan paczkę. Bardzo rzadko giną paczki...
Od grudnia zrealizowałem kilkanascie zakupów... dwie już zagineły, trzecia chyba już też bo od piątku też brak ruchu paczki a wyjechała z tego samego magazynu we Francji.
Konto Biznes z Prime, zakupy... nie pierdoły. Teraz pudło, ze ledwo go idzie do bagażnika samemu wrzucić a raczej dwa bo drugiej w piątek też pewnie nie dostarczą.

widmo82 - Im więcej kupuje na #amazon tym bardziej skłaniam się do stwierdzenia, że j...

źródło: comment_f7BIp4CEb3fMj8j3kYK4pjAUINWYws27.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: szukaj a znajdziesz nie wiem co chcesz kupić :) ogólnie 39 euro to tak jak dla Polaków 39 zł, więc temu w Polsce allegro dało smart darmowa dostawa od 40 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychodzi na to samo, aczkolwiek w allegro dostajesz: darmowe dostawy, a w amazon: super ceny dla prime (aczkolwiek są już na allegro smart oferty - januszowe bo to zwykła ściema ale
  • Odpowiedz
@martzuss: no ale dla Polaka amazon nie jest w sumie nic wart, ja tam ze smarta jestem zadowolony, a te 40 zl to malo, zobaczymy jak z amazona pierwsze zamowienie przyjdzie
poki co ogolnie strona dla Polakow to jest tragedia, o ile amazon.com jeszcze jakos sie prezentuje, to ten amazon.de to jest wielki balagan pod wzgledem produktow i trzeba duzo szukac i czytac
  • Odpowiedz