Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Ja tylko tutaj zostawię takie info :-)

Seiko Alpinist US Edition. Dostępny w Hodinkee Shop za jedyne 600$
Seria limitowana. Tylko 1959 sztuk. (w roku 1959 Seiko Alpinist miał swój debiut).

https://shop.hodinkee.com/products/seiko-u-s-limited-edition-alpinist-spb089j9?variant=13835022827595

#zegarki #zegarkiboners #watchboners #zakupy
Pobierz AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Ja tylko tutaj zostawię takie info :-) 

Seiko...
źródło: comment_tzAdA1CU0gSjI79vNjtrv70RfIGKdBMV.jpg
  • 21
@unified_observer: hehe, zaraz będą wszyscy na YouTube o tym gadać... Chyba sam pominę te odcinki ;-) a jeśli chodzi o TGV to coś się mu "popsuło" powiedzmy i ostatni filmik był na początku stycznia. Różne chodzą słuchy ale podobno używał materiałów chronionych prawami autorskimi i dupa YouTube dał mu bana. Nie potwierdzone jest to jednak. Na Insta zamieszcza posty. Trochę slabo i nie po dżentelmńsku tak zniknąć z jakiejś platformy bez
@AllieCaulfield: ehhh, brakuje mi jego filmików, sam sie zastanawiałem czy umar, choć widziałem wrzutki na instagramie. :)
@Wobler: no ja się będę kłócił, dla mnie wersja niebieska wydaje się być dużo dużo ładniejsza, a sam Alpinist jest jakby ikona, do tego w wersji limitowanej plus hodinkee to już w ogóle :)
@AllieCaulfield: z tego co opisują to tylko na tej stronie dostępne. 600 USD niby niemało. Ale przecież obecnie nowego SARB017 za mniej niż 600 USD nie kupisz.
Zatem limitka w tej cenie to wg mnie naprawdę niezła oferta.

Przecież obecnie Seiko nie ma nic ciekawego w cenie 2-3k. Zakończyli produkcję SARBów, Brightz a następców ciekawych totalnie brak.

Gdybym miał kogoś w USA to bym brał. Bo naprawdę fajny wygląd. A poza
@rydzo: na longislandwatch.com nowy 017 kosztuje 550$ (oczywiście jak masz kogoś w USA, żeby do niego wysłać i ten ktoś Ci go przywiezie). Podejrzewam, że jak tylko ludzie wykupią te 1959 sztuk za chwilę będą dostępne na Ebay za 750 ;-) ktoś chce kupić, ktoś będzie chciał sprzedać. Cały pomysł to taki trochę "skok na kasę". Trzeba czerpać ze źródła dopóki można. Osobiście nie rozważam kupna (choć miałbym możliwość jeśli byłyby
@AllieCaulfield: Tak, SARB017 jest jeszcze dostępny ale cena jak widzisz już mało ciekawa.
Zielony jest bardzo ładny ale też chyba trochę oklepany. Na forach pasjonatów z tym zegarkiem nie brakuje.
Niebieski Alpinist to zupełnie coś nowego. I przy obecnych cenach podobnych Seiko 600USD wcale nie jest przesadzone.

Obecnie patrzę różne modele Seiko. I muszę przyznać, że obecna ich oferta to spora bieda. Jak widzę ceny jakie były 2-3 lata temu i