Wpis z mikrobloga

@Protamina: Kiedy ja nie wyłożyłem ani jednej rzeczy która wynika z nauk społecznych misiu mój puszysty. Opieram się na badaniach psychologów, biologów i neurologów.

A płcie według owych nauk społecznych rozróżniamy na: biologiczną i społeczną.

Czyli na przykład w ramach konstruktu społecznego mężczyźni nie noszą sukni na codzień. Albo się nie malują. Natomiast kobiety raczej w ramach tych konstruktów nie siedzą z nogami otwartymi szeroko czy nie golą się na łyso,
  • Odpowiedz
@Ofacet: jaka naukową ? Nie bredź lewaku, twoje pierdoły genderskie nie mają nic wspólnego z nauką. Normalni ludzie nie zajmują się nazewnictwem dziwaków, kategoryzowaniem ich. Dewiacja to dewiacja, na szczęście w Polsce takie wynalazki zawsze będą znaczyły tyle co śnieg pod butem.
  • Odpowiedz
był kobietą, ale już jest mężczyzną więc będąc w związku z kobietą nie jest homoseksualny, bo tworzy związek k+m


@agaciksa: Czyli nie jest już transem, tylko facetem hetero? A ile razy w ciągu życia może dokonywać takich zmian? Bo to jest kluczowe pytanie: czy to kwestia biologiczna, czy po prostu emocjonalna.
  • Odpowiedz
@Ofacet opierasz się na badaniach neurologów? Zaprezentuj je tu proszę ()
Neurologia jest ostatnio bliska memu serduszku i takich głupot z ust neurologów nie słyszałam.

"Korekta plci' to żaden rekomendowany sposób terapii zaburzeń identyfikacji płciowej, to wdzieranie się lewactwa do medycyny.

Nudzi mnie już to, więc pozdrawiam i dobranoc
  • Odpowiedz
@Protamina: Szarlatani których wspólną cechą jest upojenie się wszelkimi filozofami marksizmu i jego rewizji stworzyli ideologie, która wysadza wszelkie dziedziny ludzkiej percepcji - identyfikacji rzeczywistości. Potem ludzie co naczytali się publikacji takich filozofów, wszystkich pouczają, że płeć która właśnie na podstawie genitaliów jest głowinie identyfikowalna nie może być poprzez to identyfikowana, bo "bardziej precyzyjną" metodą stwierdzania płci, jest zapytanie się osobnika kim się czuje. No i jak jest mężczyzną, posiada genitalia
  • Odpowiedz
Zaburzenie sugeruje coś negatywnego


@Ofacet: nie, sugeruje zaburzenie. Nie mowie, ktos jest gorszy tylko dlatego, ze ma powazne odchylenie od podstawowych zachowan. Typie.

nic nie zmienia kocie.


@Ofacet: kocie? Po co ja w ogole probuje z Toba dyskutowac...
  • Odpowiedz
@kejterr:

jaka naukową ? Nie bredź lewaku, twoje pierdoły genderskie nie mają nic wspólnego z nauką.


Jeszcze raz. Chyba zresztą po raz trzeci muszę to wypomnieć. Nie mówię tutaj nic o trangenderyźmie tylko o transseksualiźmie. Capiche? Dwa tematy są powiązane ale nie myl ich proszę.

@Protamina: No to dobranoc czy zaprezentuj? Weź bądź konsekwentny.
A kilka źródeł już wklejałem wyżej, jak cię nie usatysfakcjonują to daj znać.

@emjot86:

kocie?
  • Odpowiedz
@Metzger3: Wow, ziomuś. Jebnąłeś ostrą tyradę ale mi nie odpowiedziałeś. Błagam Cię, przekonaj mnie że się mylę, bo widzę że jesteś całkiem pewien swojego spojrzenia na te sprawy.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ofacet Lauren Southern.

Więc chyba się zgodzisz że dziwnie by było gdyby powabnie wyglądająca osoba z delikatną skórą, makijażem i wydatnym biustem legitymowała się dowodem osobistym JANUSZ KOWALSKI, PŁEĆ MĘSKA.


Dziwne, czy nie dziwne, ale przynajmniej zgodne ze stanem faktycznym. Obecnie dochodzi do patologii w olimpijskim podnoszeniu ciężarów, bo męskie miernoty, które nie mają szans ze swoją płcią, przerabiają się na "kobiety" i tam sobie robią kariery. Widocznie biologia coś szwankuje, bo
  • Odpowiedz
@grzsci:

Lauren Southern.


No to mają fatalnie skonstruowane prawo gdzikolwiek sobie to zrobiła. Powinni to zmienić w mojej opinii.
Poza tym Lauren to niezły dzban, swego czasu obserwowałem jej aktywność.

Dziwne, czy nie dziwne, ale przynajmniej zgodne ze stanem faktycznym.


Oh wow, stanem faktycznym? Powiedz mi, zaglądasz wszystkim znajomym w portki aby się upewnić jak się masz do nich zwracać?

Obecnie dochodzi do patologii w olimpijskim podnoszeniu ciężarów, bo męskie miernoty,
  • Odpowiedz
@bussior: Cóż, robię to dla sportu :3 A poza tym te posty nie przekonają przekonanych, ale ktoś kto nie ma opinii na ten temat może je przeczyta i da mu to do myślenia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ofacet: Nie ważne kim się czujesz, po prostu jesteś tym czy zdefiniują cię geny. Nie da się być mężczyzną, nie będąc mężczyzną, nie da się być kobieta, nie będąc kobieta i nie da się być wielorybem, nie będąc wielorybem.
  • Odpowiedz