Wpis z mikrobloga

@Kramarz: z tego co widzę to w outlecie morele jest za 1350zł, to już spoko cena. ja swój kupiłem na wakacjach używany za 1300 i jestem bardzo zadowolony z tego monitora
@Ebane: gdyby nie fakt że to morele... to może bym to rozważył, ale czytając jakie ludzie mają problemy..sam nigdy nie miałem na szczescie, ale nie musiałem niczego zwracać
@Raffael: zgadza sie, ale nie wszystkie, musiał bym znaleźć taki który faktycznie dobrze dziala, ludzie rozne problemy z tym zgłaszaja, 10 osob mowi że działa ok, ale 7 kolejnych mowi ze im nie dziala, a wypowiadaja się o tym samym modelu, jeszcze nie znalazłem nic co by mi pasowało i bylbym pewny
@Ebane: ale czytam że owszem gwarancja spoko, ale jak dochodzi do jej wykorzystania, to ludzie sie czasem i
@Ebane: ok, chyba podejżewam dlaczego to monitory ze zwrotu, iiyama ma spory problem z bad pikselami z tego co czytam, i zapewne taki problem tam istnieje, moga być nawet 3, i ja wtedy takiego monitora nie odeśle na gwarancji producenta bo musi być co najmniej 6 takich pixeli...
@Kramarz: kilka dni temu kupiłem w tym outlecie monitor który nowy kosztuje 1200zł, a wystawili za 800zł. miał być zabrudzony, a jak przyszedł to wygląda jak nowy xD